آنتونیو باندراس هم به دام کرونا افتاد و قرنطینه شد

آنتونیو باندراس ، بازیگر معروف و محبوب اسپانیایی تبار و بازیگر کارکتر محوری فیلم “افسانه زورو” می گوید: نتیجه تست کرونای او مثبت در آمده است. او گفته است که احوالی مساعد دارد و تقریبا خوب است.

آنتونیو باندراس که می توان گفت جزو معروف ترین بازیگران اسپانیایی است که در آمریکا کار می کند، در سال ۲۰۲۰ نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم “درد و شکوه” شد.

بازیگر اسپانیایی

بیوگرافی کوتاه از آنتونیو باندراس

خوزه آنتونیو دومینگوئز باندراس (به اسپانیایی:José Antonio Domínguez Bandera) (متولد ۱۰ اوت ۱۹۶۰) که اکثرا به اسم آنتونیو باندراس بین همگان شناخته می شود، بازیگر اسپانیایی می باشد.

او یکی از مشهور ترین بازیگران اسپانیایی درایالات متحده محسوب می شود. او کاندیدای دریافت جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم درد و شکوه در سال ۲۰۲۰ می باشد.

زندگی هنری آنتونیو باندراس

این بازیگر در سال ۱۹۸۲ در فیلمی نقش کوتاهی بازی کرد و مورد تشویق همه قرار گرفت. در سال ۱۹۸۵ در فیلم ماتادور به کارگردانی «آلمودوار» نقش آفرینی کرد. در سال ۱۹۹۲ میلادی در فیلم پادشاهان مامبو خوش درخشید و مسیر وی به سمت هالیوود و سینما آمریکا هموار تر شد و باز شد، در همان سال ۱۹۹۲ در قسمت اول از سه گانه ای درفیلم ال ماریچی به کارگردانی رابرت رودریگز نقش آفرینی کرد و در سال ۱۹۹۵ در قسمت دوم و ادامه همان فیلم با اسم دسپرادو به کارگردانی رابرت رودریگز به ایفای نقش پرداخت همچنین در سال ۲۰۰۳ در قسمت سوم این سه گانه به نام روزی روزگاری در مکزیک به کارگردانی رابرت رودریگز بازی کرد. این موضوع نیز وجود دارد که آنتونیو باندراس در سال ۱۹۹۲ هنوز آنچنان به زبان انگلیسی مسلط نشده بود، در نتیجه در فیلم پادشاهان مامبو دیالوگ ها را به زبان انگلیسی از بر کرد و با لهجه اسپانیایی جملات مربوطه را شروع به گفتن کرد.

قدم بعدی آنتونیو باندراس نقش آفرینی در کنار تام هنکس در فیلم فیلادلفیا بود. سپس مدتی بعد مقابل تام کروز و برد پیت قرار گرفت و در در فیلم مصاحبه با دراکولا به بازیگری پرداخت و بعد از آن با نقش آفرینی در فیلم خانه اشباح به شهرت رسید و معروف شد.

باندراس با بازی کردن در فیلم نقاب زورو در سال ۱۹۹۸ در کنار آنتونی هاپکینز و کاترین زیتا جونز در سطح فیلم های برتر مطرح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دواین جانسون بازیگر | رتبه اول را تصاحب کرد

ش مرداد 25 , 1399
با منتشر شدن تازه ترین لیست پر درآمد ترین بازیگران مذکر دنیا به دست مجله مشهور و پر مخاطب «فوربس»، دواین جانسون بازیگر اهل آمریکا – کانادا در مقام نخست این لیست طولانی ایستاد. طبق گزارشات به دست رسیده و نقل شده از ورایتی، با توجه به تازه ترین گزارش […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس