اعدام خواننده زیر زمینی به جرم قتل

اعدام خواننده زیر زمینی به جرم قتل
خواننده زیرزمینی که در جریان سرقت از یک استودیوی ضبط آهنگ رئیس استودیو را به قتل رسانده بود در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد .

روز 9 شهریور سال 96 یک خواننده رپ ذیل زمینی به‌همراه دوستش وارد استودیو ضبط صدا در شهرک ولیعصر شد و صاحب و مالک استودیو به‌نام پوریا را با شلیک 6 گلوله به قتل رساند . با قتل پسر برنا پژوهش ها به فرمان بازپرس جنایی آغاز شد و با بررسی دوربین‌های محل و بررسی مکالمات تلفنی نام و نشان تبهکار برملا و پسر برنا بازداشت شد .

وی در پژوهش ها اظهار‌کرد : قصدم سرقت بود خیر جنایت . حدود 100میلیون تومان بدهکار بودم . این پول را برای تهیه و تنظیم گالری آوا از بقیه افراد قرض گرفته بودم ولی نتوانستم آن را پرداخت کنم . می‌دانستم درون استودیوی پوریا وسایل گرانقیمتی است و با فروش این وسایل می توانم بدهی هایم را پرداخت کنم . به‌همین برهان نقشه سرقت از استودیو را کشیدم .

وی خاطر نشان کرد : یک روز پیش از رخداد به همراه همدستم به استودیو رفتیم البته آن روز پوریا شتاب داشت و رفت . روز آن گاه مجدد به آنجا رفتیم . به وی گفته بودم که میخواهم در زمینه ی ساخت آهنگ و تهیه و تنظیم گالری موسیقی‌ام با وی حرف کنم . هنگامی رسیدیم به باطن اتاق رفتم تا مخفیانه تعدادی تا از وسایل و امکانات استودیو را سرقت کنم که یک دفعه پوریا بالای سرم ظواهر شد . اینجانب نیز با سلاحی که همراهم بود به وی شلیک کردم و بعداز سرقت یک میکروفن که حدود 7تا 10 میلیون تومان بها داشت همراه دوستم فرارو گریز کردیم . با اعترافات جنایتکار , او و همدستش به محل جنایت منتقل شدند و صحنه قتل را تجدید بنا کردند .

با کامل شدن پرونده و صادر شدن کیفرخواست , خواننده زیرزمینی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه رفت . با التماس اولیای دم و باتوجه به اعتراف تبهکار به جنایت و مدارک مو جود در پرونده پسر برنا به قصاص محکوم شد .

سرنوشت با گذشت دو سال از این قصه سپیده دم چهارشنبه پیشین جنایتکار در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد و پرونده این جنایت هم بسته شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محمد معتمدی تیتراژ «سرباز» را می‌خواند

ی اردیبهشت 7 , 1399
محمد معتمدی تیتراژ «سرباز» را می‌خواند قطعه آهنگ نو محمد معتمدی با اسم «دستم را بگیر» ویژه تیتراژ سریال تلویزیونی «سرباز» به کارگردانی هادی مقدم‌دوست و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی که از روز شنبه شب در شبکه سوم سیما پخش شد , دردست مخاطبان قرار گرفت . درین قطعه که بوسیله موسسه فرهنگی هنری «وصف صبا» نشر داده شده , سیدتقی سیدی شعر سرا , مسعود سخاوت‌دوست آهنگساز , تولد فرهودی میکس و مسترینگ , پیتر ون تیلبورگ مدیر ضبط خواننده دست […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس