اعضای خانه سینما درخواست «بیمه بیکاری» کردند

اعضای خانه سینما درخواست «بیمه بیکاری» کردند
اعضای منزل سینما در بیانیه ای از فعال سازی پویشی برای فایده مندی از حقوق و دستمزد بیکاری خبر دادند .

درین بیانیه آمده است :

«بسم الله الرحمن الرحیم

روسای با شخصیت اصناف منزل سینما
با پهنا درود و خسته نباشید

إِنَّ اللَّهَ سُبْحَانَهُ قَدْ أَنَارَ سَبِیلَ الْحَقِّ وَ أَوْضَحَ طُرُقَهُ

خدای گران قدر حق را روشن ساخته و طرق آن‌ را صریح کرد . مراتب سپاسگزاری را از کلیه بزرگان , اساتید و پیشکسوتانی که درین پویش مارا ملازمت و همراهی کردند به جا می آوریم . خوشحالیم حق طلبی در موقعیت مشقت بار و بحرانی کنونی که بیش تر از ۷۰ روز بیکاری ما همسایه سینما می‌گذرد , منجر همدلی و همبستگی با یکدیگر هم شده‌است . خداوند را شاکریم بعداز امضای بیشتراز ۱۳۰۰ اعضای منزل سینما برای اخذ حقوق و دستمزد بیکاری , این پویش سبب تعهد و یکدلی اعضا منزل شد .

سپاسگزاریم از روسأی صنف ها متشخص منزل سینما علی‌الخصوص ۱۸ صنفی که مسئولانه و مقتدرانه درسمت مطالبه اعضا , نامه‌ای تهیه و ارائه کردند , پس آن از وزیر متشخص تمدن و ارشادوراهنمایی اسلامی و مدیریت اداره سینمایی ; سپاسگزاریم که‌این طومار را پاسخگو بودند و آرزو را به هم محلی منزل بازگرداندند , همینطور از هیات مدیره منزل سینما سپاسگزاریم که جهت وابستگی این کمک‌ها بی‌وقفه کارایی کردند .

ولی لازم به ذکر است که‌این روزهای دشوار , ویروس کرونا برای کلیه همسایه سینما برابر است , در شرایط فعلی تمامی با نیز هفتاد روز بدون شغل در منزل مانده‌ایم . پس خواهشمندیم برای احقاق حق اهل یک محل این منزل لطفا دست کم به ۸۰ درصد اعضای منزل سینما این دستمزد وابستگی گیرد تا بتواند بخش کوچکی از صدمات اعضا و خانواده شریفشان را جبران نماید .

برای پیگیری رسمی و احقاق حق‌طلب شده از طرف اعضا خواهشمندیم , جهت ملازمت مجدد اعضا بدنه , با هم بستگی و تهیه طومار تازه برای التماس حقوق و دستمزد بیکاری کرونا برای تمام اعضا اصناف کارگری منزل سینما سریعا مبادرت فرمائید و باخبر باشید که تمام اعضا روز جاری به همبستگی و اتحاد صنف‌ها نیازمندند تا این رخداد با اهمیت و تاریخی تعیین شود . قابل ذکر است , مطالبه اعضا از صنف و منزل سینما طبق اساسنامه رسمی و اولویتمند است .

پیشاپیش از زحمات وزیر تمدن و موعظه اسلامی , وزیر عمل , تعاون و رفاه اجتماعی , رییس اداره سینمایی , اداره بیمه تامین اجتماعی , هیئت مدیره منزل سینما و در غایت روسأی باغیرت و مسئول صنفها منزل سینما و متشکر هستیم .

عده ای از اعضا منزل سینما و امضاکنندگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بید مجنون بر روی پرده آی فیلم می‌رود

پ اردیبهشت 11 , 1399
بید مجنون بر روی پرده آی فیلم می‌رود فیلم سینمایی «بید مجنون» به کارگردانی مجید مجیدی با بازی پرویز پرستویی و رویا تیموریان , پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه روی آنتن آی‌فیلم میرود . این اثر در سال ۱۳۸۳ ساخته و در بیست‌وسومین فستیوال فیلم فجر نمایش داده شد و توانست چهار سیمرغ بلورین این فستیوال را از آن خویش نماید . «بید مجنون» روایتی از لغزش […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس