بازیگر ارباب حلقه ها درگذشت

بازیگر ارباب حلقه ها درگذشت
بروس آلپرس بازیگری که به نقش آفرینی در سو‌مین نصیب از گروه سینمایی کدخدا حلقه‌ها به اسم «دو برج» شناخته می شود , در سن ۸۹ سالگی درگذشت .

در اعلامیه ای که خانواده وی منتشر کرده اند مرگ وی در زادگاهش یعنی نیوزیلند تایید شده و عامل مرگ وی هم بیماری‌های مرتبط با مغز تیتر شده و به کووید ۱۹ ارتباطی نداشته است .

آلپرس پیش از آنکه در ده سال ۶۰ میلادی معروفیت بیشتری را کسب نماید اولی نقش‌های خویش را در سریال‌های دوست داستنی نیوزیلند بازی کرد . وی همینطور سوابق بازی در فیلم چیره نخل طلای کن و همینطور پیروز اسکار «پیانو» را دارااست و افزون بر آن در فیلم سینمایی «اسب آبی» نقش آفرینی نموده است ; آلپرس در فیلم سینمایی «مترسک» هم با آل پاچینو نیز بازی بوده است .

ممکن است برجسته‌ترین نقش وی به به عبارتی فیلم «ارباب رینگ ها : دو برج» و سال ۲۰۰۲ گشوده می‌شود .

اوایل این ماه هم اعلام شده بود که اندرو جک , دیگر هنرپیشه گروه فیلم‌های سینمایی «ارباب حلقه‌ها» بعد از ابتلا به ویروس کرونا جان خویش را از دست داده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیا ریسک اکران فیلم ها را به جان می خرند؟

د اردیبهشت 8 , 1399
آیا ریسک اکران فیلم ها را به جان می خرند؟ در هفته پیشین ضوابطی 15 بندی برای بازگشایی سینماها منتشر شد که قرار بود با حیث کارشناسان به تایید ستاد ملی نزاع با کرونا نیز رسد . بعد از آن اداره سینمایی گفت بازگشایی سینماها داوطلبانه خواهد بود و این دو خبر تصور گشوده شدن سینماها را در آینده‌ای نزدیک پیش آورد در حالی که به حیث میرسد راضی کردن صاحبان فیلم‌ها […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس