برنامه استعدادیابی عصر جدید | از کرونا تا توبیخ

داور های برنامه استعدادیابی عصر جدید که هشتگ اعدام نکنید که ترند این هفته بود را در صفحه مجازی خود منتشر کرده بودند، از سمت شبکه سه صدا و سیما تذکراتی گرفتند و پست های مربوط به این موضوع را از صفحه خود پاک کردند.

عصر جدید

ترند اعدام نکنید

سومین قسمت از فصل دوم برنامه استعدادیابی عصر جدید امشب و فرداشب (روز های شنبه و یک شنبه) به روی آنتن شبکه سه صدا و سیما خواهد رفت و با توجه به موج دوم فراگیر کرونا و شرایط حاکم، تغییرات به خصوصی را در خود به وجود آورده است.

با توجه به گزارشی که منتشر شده است، برنامه استعدادیابی عصر جدید درحالی امشب به روی آنتن شبکه می رود که ۲ نفر از داوران برنامه عصر جدید از سمت مدیر شبکه سه صدا و سیما به خاطر حمایت کردن از هشتگ ترند این روز های اعدام نکنید تذکراتی دریافت کردند و پست های مربوطه خود را از شبکه اجتماعی اینستاگرام را پاک کرده اند.

امین حیایی و رویا نونهالی هفته پیش و درست زمانی که جریان توئیتری اعدام نکنید در فضای مجازی پخش و به راه افتاده بود، این مطلب را با همچین مضمونی در صفحه اینستاگرام خود انتشار داده بودند.

قسمت تازه برنامه عصر جدید امشب پس از تذکر داده شده و توبیخ انجام شده به روی آنتن شبکه برای پخش میرود و در اصل قسمت سوم به دو قسمت با دو اجرا تقسیم شده که به همراه آیتم هایی مخصوص در دو شب به روی آنتن شبکه سه می رود.

در این قسمت از برنامه عصر جدید که پس از پروتکل های تازه بهداشتی وزارت بهداشت و دستورالعمل های جدید ستاد ملی مقابله با کرونا ضبط شده است، کلیه تماشاگران و عوامل برنامه استعدادیابی عصر جدید با ماسک وارد استودیو شدند و همچنین پنجمین اجرا به خاطر مثبت بودن تست کرونایی که در پشت صحنه قبل از ورود به استودیوی برنامه استعدادیابی عصر جدید از شرکت کنندگان گرفته شد، از دور این رقابت کنار گذاشته شد و به این ترتیب، قسمت سوم از فصل دوم برنامه، فقط با چهار اجرا پیش خواهد رفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صفر بیست و یک اخبار تازه و حواشی سریال

د تیر 30 , 1399
تا به اکنون در حدود بیست درصد از تصویر‌برداری مجموعه تلویزیونی صفر بیست و یک به کارگردانی سیامک انصاری و جواد رضویان و تهیه کنندگی مهدی فرجی صورت گرفته است. بر طبق گفته های روابط عمومی سریال تازه این دو بازیگر معروف ، مهدی فرجی ـ تهیه کننده سریال صفر […]
صفر بیست و یک
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس