تاریخ انتخابات منزل سینما چه وقتی است

تاریخ انتخابات منزل سینما چه وقتی است
مجمع همگانی منزل سینما برای ثبت اساسنامه‌ی تصحیح شده و گزینش هیات مدیره نو به محض این‌که اجازه‌ی برگزاری مجمع از سمت وزارت فعالیت صادر شود , برپا خواهد شد .

۲۸ مردادماه سال پیشین مجمع همگانی منزل سینما با حضور تمام اصناف در سالن سیف‌الله اعطا کرد منزل سینما برگزار و با رأی مجمع , اعضای فعلی هیات مدیره به مقطع 9 ماه دیگر ابقا شدند . بدین ترتیب پایان اردیبهشت ماه این سال بایستی مجمع همگانی برگزار شود تا هیات مدیره جدیدی گزینش شود البته با حالت فعلی مشخص و معلوم نیست چه اتفاقی میفتد .

در این زمینه همایون اسعدیان , رییس هیات مدیره منزل سینما که پیش‌تر نیز در مصاحبه‌ای با ایسنا گفته بود این عصر , نهایی حضور وی در فعالیت‌های صنفی خواهد بود در رابطه برگزاری مجمع همگانی میگوید : طبق مصوبه مجمع همگانی شهریورماه , قرار شد هیات مدیره فعلی تا اردیبهشت این سال بماند و دو کاری را که آغاز شده بود به انجام برساند و بعداز پایان آنها در اردیبهشت مجمع همگانی را برای تعیین هیات مدیره تازه داشته باشیم .

وی خاطر نشان نمود : یکی‌از این مواقعی که بایستی انجام می شد اصلاح اساسنامه منزل سینما و به ثبت رساندن آن در مجمع و وزارت موعظه و مورد دیگر ثبت رسمی صنف ها در وزارت عمل بود . این‌ها انجام یافته و ما نیز اطلاعیه برگزاری مجمع را برای مورخ 19 اسفندماه اعلام کرده بودیم تا مجمع فوق‌العاده برای ثبت اساسنامه برگزار شود , البته متاسفانه با شیوع کرونا و اطلاعیه وزارت عمل بر اساس منع برگزاری مجمع , عملا قابلیت و امکان برگزاری مجمع را از دست دادیم . اما بررسی کردیم که آیا قابلیت برگزاری آنلاین مجمع برای ثبت اساسنامه است یا این که خیر , البته این فعالیت نیز شدنی فقدان زیرا قضیه ثبت اساسنامه پیچیدگی‌های خویش را داراست .

او تاکید کرد : ‌ ما میدانیم به صورت ناخواسته تمام این حرکت‌ها یکی دو ماه به تعویق می‌ افتد اما در اولی فرصتی که اجازه‌ی برگزاری مجامع همگانی به وسیله وزارت عمل داده شود , مجمع همگانی فوق‌العاده را برای ثبت اساسنامه‌ی منزل سینما برگزار میکنیم و به محض ثبت , مجمع همگانی دوم را برای همه پرسی هیات مدیره برپا خوا هیم کرد . ضمن این‌که از مورخ اعلام وزارت فعالیت نیز 15 روز وقت داریم در خبرنامه قانونی اطلاعیه همگانی دهیم تا بتوانیم مجمع را برگزار کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آثار کیارستمی به «نتفلیکس» میرود

ی اردیبهشت 7 , 1399
آثار کیارستمی به «نتفلیکس» میرود کمپانی فرانسوی «mk2» با عقد قراردادی با نتفلیکس , حق نمایش ورژن ترمیم شده اثرها گوشه ای بزرگانی سینمای دنیا از جمله عباس کیارستمی را در اختیار این شرکت آمریکایی قرار می‌دهد . شرکت «mk2» فرانسه که حق بیشتر اثر ها تشکیل شده بوسیله عباس کیارستمی را در اختیار داراست طی قرارداد جدیدی حق نمایش ورژن ترمیم شده اثر ها کیارستمی و یک‌سری کارگردان بزرگ دیگر را در اختیار شرکت نتفلیکس قرار می دهد . بر طبق این قرارداد که مشتمل بر حق نمایش 50 فیلم بلند سینمایی است در بالا اثرها کلاسیک ساخته «فرانسوا […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس