تام هنکس و رابرت زمیکس | این بار در پینو کیو

چندی است که تام هنکس در حال انجام مذاکراتی با کمپانی دیزنی است تا به نتیجه ای برای نقش آفرینی در قالب پدر ژپتو در لایو اکشن پینوکیو برسد.

تام هنکس صحبت های ابتدایی خود با کمپانی دیزنی را شروع کرده است تا در کارکتر پدر ژپتو برای فیلم «پینوکیو» این کمپانی به نقش آفرینی بپردازد.

پینوکیو

اولین اخبار در خصوص این فیلم پینوکیو در سال ۲۰۱۸ میلادی در رسانه ها پخش شد و این که قرار است رابرت زمکیس کارگردان ورژن لایو اکشن «پینوکیو» باشد و تام هنکس بازیگر نام آشنای هالیوود هم بازیگر فیلم پینوکیو خواهد بود.

با جامه عمل پوشیدن این پروژه و حرف های نهایی آن بار دیگر زمکیس و تام هنکس که سال ۱۹۹۴ با «فارست گامپ»، سال ۲۰۰۰ با «دور افتاده » و سال ۲۰۰۴ با «قطار سریع السیر قطبی» با یکدیگر همکاری موفقی داشتند، در این پروژه تازه همراه می شوند.

ورژن اصلی «پینوکیو» سال ۱۹۴۰ به دست والت دیزنی تهیه و تولید شده که با اقتباس و الهام گرفتن از رمان کودکانه «ماجراهای پینوکیو» به قلم کارلو کولدی شکل گرفته بود.

قصه این کتاب بر آدمک چوبی به نام «پینوکیو» تمرکز دارد که به دست نجاری به اسم ژپتو ساخته می شود و پس از آن به وسیله یک فرشته مهربان و خوش رو به او جان آدمیزاد داده می شود.

کریس واتس اکنون در حال نوشتن فیلم نامه پینوکیو است. همچنین کریس واتس از تهیه کنندگان این لایو اکشن نیز است.

تام هنکس قرارداد نقش آفرینی در کارکتر کلنل تام پارکر را امضاء کرده که مدیر برنامه های الویس پریسلی خواننده مشهور فقید بود و او زمانی که در حال بازی در این فیلم در استرالیا بود، همراه همسرش ریتا ویلسون به ویروس کرونا (corona) ابتلا یافت.

از تازه ترین موارد کارنامه تام هنکس می توان به بازی در فیلم «سگ تازی» درامی در خصوص جنگ جهانی دوم اشاره کرد که در ماه جولای در استریم اپل تی وی پلاس به نمایش درآمد.

نامزد اسکار

تام هنکس موفق شده تا ۶ بار نامزد جایزه اسکار شود و تازه ترین آن ها برای نقش آفرینی در فیلم «یک روز زیبا در محله» بود که در جوایز اسکار ۲۰۲۰ مورد استقبال قرار گرفت و ثبت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زورخانه ورزشی تاریخی با عطر کهنگی موسیقی

ج مرداد 17 , 1399
یک گودال زورخانه را در ذهن خود تصور کنید که پهلون ها در درون آن ایستاده اند و آماده‌ برای اجرای آیین‌ها و رسومات خود‌ هستند؛ این نفس آهنگ و موسیقی است که همه آن ها را به جنب و جوش و حرکت سوق می دهد که از زمان های […]
زورخانه
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس