تصاویر لو رفته از سریال The Witcher 🎞

تصاویر جدید ای از فصل دوم سریال The Witcher در فضای مجازی نشر داده شده که هنری کویل، هنرپیشه نقش گرالت را در لباس نو نشان میدهند.

روند فیلم برداری فصل دوم سریال The Witcher کماکان ادامه دارااست ولی شور و هیجان مخاطبین منجر شده تا روز به روز تصاویر بیشتری از این موسسه به فضای مجازی نفوذ پیدا کند. جدیدا! در رسانه های اجتماعی تصاویر جدید دست به دست می شود که هنری کویل، هنرپیشه نقش گرالت که از اصلی ترین بازیگران این سیال است را در یک لباس جنگی تازه به نمایش میگذارند.

فیلمنامه سریال مبنی بر کتاب داستان مولف لهستانی یعنی آندژی ساپکوفسکی درج شده و قصه آن در یک دنیای فانتزی آکنده‌از هیولا و موجودات افسانه ای واقعه می افتد. درین بین گرالت از ریویا یک شکار‌چی جهش یافته است که در پی موجودات پلید میگردد. پرنسس سیری ( فریا آلن ) از سینترا و ینفر ( آنیا چالاترا ) افسونگر قوی ونگربرگ هم از سایر شخصیت های مهم این مجموعه به شمار می‌آیند.

فصل ابتدا سریال ویچر در دسامبر 2019 از نتفلیکس پخش شد و به‌سرعت توانست نظر مخاطبین را به خویش جلب نماید. به همین خاطر شرکت نتفلیکس در نظر گرفت تا محتوای بیشتری را پیرامون این سریال در دست دوستداران قرار دهد. تا کنون خبر ساخت یک برنامه تلویزیونی و یک اسپین – آف انیمیشنی دربین رسانه ها شایع شده‌است. ظاهرا نتفلیکس از گذشته نسبت به موفقیت این سریال اطمینان کامل داشته؛ چون چه بسا پیش از آنکه فصل نخستین به اکران نهاده شود، فرایند ساخت فصل دوم را آغاز کرده بوده است.

 

تصاویر سریال The Witcher

 

فصل دوم سریال دوستداشتنی و پرطرفدار The Witcher قرار بود تا در سال 2021 در شبکه نتفلیکس به نمایش درآید؛ البته با دقت به این که روند تولید آن به سبب ساز شیوع ویروس COVID – 19 اندکی به تاخیر افتاده، تاریخ دقیق پخش آن هنوز در هاله ای از ابهام قراردارد. با شروع دوباره فیلم برداری ویچر، تصاویر نو و جدیدی از کاراکترهای سریال ویچر به خصوص پرنسس سیری در وب منتشر شد که باعث هیجان علاقه مندان این سریال شده است. هم اکنون عکس های لباس تازه گرالت هم در سرتاسر فضای مجازی چشم میشوند.

هنری کویل چندی قبل دو تصویر نو از لباس به طور کامل مشکی گرالت در فصل دوم را در صفحه اینستاگرام خویش به نمایش گذاشت و گوشه ای هایی از کتاب ساپکوفسکی که مرتبط با گرالت یا این که به عبارتی گرگ سپید ( White Wolf ) می شدند را پست کرد . لورن اشمیت هیسریچ، خالق سریال هم در صفحه قانونی توییتر خویش بعداز تکثیر لباس رزمی گرالت، از وجود بخشی به اسم Battles and Brotherhood در فصل تازه خبر بخشید.

به نظر می‌رسد که لباس نو در مقایسه با آنچه گرالت در فصل اولیه به بدن می‌کرد مقداری سنگین وزن تر است؛ در حالی که گرگ سپید در کتب پوشش سبک تری داراست. روش پباده سازی جامه هم تا حدودی مارا به یاد ارتش نیلفگارد می اندازد. در تصویر دوم جای پنجه یک مو جود روی کتف گرالت به چشم میخورد که دوستداران را اندکی منحرف نموده است: آیا بایستی چشم به راه یک پیشامد اساسی در فصل دوم باشیم یا این که این نماد حین اتفاقاتی که در بین دو فصل رخ داده بوجود آمده است؟

اما گرالت صرفا شخصیتی نمی‌باشد که به لباس های تازه مزین شده؛ پوشش پرنسس سیری هم تغییرات اکثری نموده است. به این ترتیب که جامه های با شکوه وی در فصل نخستین جای خویش را به یک بلیز و شنل معمولی داده اند. در‌صورتی‌که به خاطر داشته باشید قسمت پایان سریال The Witcher با ملاقات گرالت و سیری به انتها رسید. توقع میرود که گرگ سپید شاهزاده خانم را تا قلمروی کائر مورهن ملازمت نماید. گرالت در کائر مورهن آموزش دید تا به یک ویچر حقیقی و واقعی تبدیل شود و هم اکنون بایستی تعلیمات خویش را به سیری انتقال دهد. با دقت به این که هنوز چندین ماه تا پخش فصل دوم مانده، احتمال دارد در روزهای آینده شاهد تصاویر بیشتری از این سریال خوا هیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شهر توس باید پناهگاه موسیقی ایرانی باشد!

ی مهر 20 , 1399
بر اساس گزارشی از عبدالجبار کاکایی موسیقی ایرانی را می توان از دستاوردهای تمدن کهن کشورمان دانست که همواره حمایت کننده، پشتیبان و مکمل شعر فارسی بوده است. هر آن چیزی که  از دربار سلسله ساسانیان تا صفویان به‌ خاطر تاریخ مانده است، رشد، گسترش و توجه خاص به مغنیان […]
موسیقی ایرانی
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس