جانکارلو اسپوزیتو به حضور در مارول مشتاق

جانکارلو اسپوزیتو جانکارلو اسپوزیتو به حضور در مارول اشتیاق نشان داد، این صحبت او در آخرین مصاحبه اش بوده است ولی کلیه شایعات و گمانه زنی ها با موضوع حضور در یکی از فیلم‌های آینده این مجموعه را رد کرده است.

حضور در مارول

جانکارلو اسپوزیتو که اکثر مواقع برای نقش آفرینی در نقش گاس فرینگ در سریال Breaking Bad (برکینگ بد) یا برای نقش ماف گیدیون در سریال The Mandalorian (مندلورین) شناخته می‌شود و معروف است، درحال حاضر به خاطر حضورش به‌عنوان بازیگر و دوبلور شخصیت محوری منفی بازی Far Cry 6، باز هم بر سر زبان‌ها افتاده است و صحبت از اوست. همچنین گمانه زنی های بسیاری با موضوع حضور ای در دنیای سینمایی مارول همچنین زده می شود و به گوش می رسد که خوب قطع به یقین منابعی که در حال حاضر این موضوع را پخش کرده اند از اعتبار زیادی برخوردار نیستند. اکنون در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، این بازیگر ۶۲ ساله به این دسته از اخبار و گمانه زنی ها واکنش نشان داده است. در مصاحبه با Entertainment Tonight، جانکارلو اسپوزیتو به حضور در دنیای سینمایی مارول علاقه بسیاری نشان داد و گفت در پی همکاری کردن با این گروه بزرگ است.

اسپوزیتو در ادامه به گمانه زنی های انتشار یافته با محوریت حضور او در دنیای سینمایی مارول و شایعه نقش آفرینی در کارکتر مگنیتو یا دکتر دووم، واکنش نشان داد و گفت: «من این شایعات را نساخته و دستی در آنها ندارم، ولی من چندین سال گذشته با لوئیس دی‌اسپوزیتو همکاری داشته ام که یکی از مدیران مارول است. کاری که آن‌ها مشغول ان هستند بسیار جذاب و جالب است است. من قصد دارم یک همکاری ادامه‌دار با آن‌ها داشته باشم و گمان می‌کنم که به احتمال زیاد مارول قدم بعدی من در بازیگری خواهد بود. من هنوز لیست آرزوها و اهداف خودم را دارم و هنوز در پی رسیدن به آن‌ها و تحقق یافتنشان هستم.»

اسپوزیتو در حال حاضر موشن کپچر کارکتر منفی بازی Far Cry 6 را بر عهده دارد که این بازی قرار است در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۱ (۳۰ بهمن ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های پی‌ سی، پلی‌ استیشن 4، پلی‌ استیشن 5، گوگل استیدیا، ایکس ‌باکس وان و ایکس‌ باکس سری ایکس انتشار یابد. اسپوزیتو در این مصاحبه شایعات و گمانه زنی های این مدت را رد کرده است، ولی در آینده احتمال دارد شاهد حضور او در یکی از نقش‌های مثبت یا منفی دنیای سینمایی مارول باشید چرا که جانکارلو اسپوزیتو به حضور در این دنیا علاقه دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر کشور های اکو

پ تیر 26 , 1399
«سرور بختی» -رئیس موسسه فرهنگی اکو- با حاضر شدن در بنیاد رودکی با «مهدی افضلی» -مدیرعامل بنیاد- دید و بازدید و گفت و گو کرد. برگزاری هفته‌های فرهنگی مشترک ایران و کشورهای عضو اکو با محوریت بنیاد رودکی، برگزاری اجراهای مشترک ارکستر سمفونیک تهران و ارکسترهای کشورهای اکو و برگزاری […]
ارکستر سمفونیک تهران
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس