حمایت 50 ملیون تومانی از نمایش آنلاین فیلم ها

حمایت 50 ملیون تومانی از نمایش آنلاین فیلم ها
به گزارش رابطه ها همگانی اداره سینمایی , سیدمحمد مهدی طباطبایی نژاد بابیان این‌که از فیلم‌های سینمایی که برای نمایش آنلاین مبادرت نمایند , پنجاه میلیون تومان حمایت می گردد , اظهار کرد : این حمایت تا قبل از این ۲۰ درصد مبلغ قرارداد با موسسه ها او وی دی اعلام شده بود که با اعتنا به خواهش تهیه‌کنندگان بدین رقم اثبات تغییر‌و تحول یافت .

نائب رئیس ارزشیابی و چک اداره سینمایی تاکید کرد : فیلم‌هایی که تا قبل از این نمایش ناتمام داشته‌اند و از موسسه سینما شهر بابت دی‌سی‌پی مبلغ ۱۵ میلیون تومان گرفته‌اند , از این پول , کسر می شود و فیلم‌های جنس شرکت کردن سازمان‌ها و ارگان های مدنی و همگانی در صورتی شرکت کردن آن دستگاه‌ها بیش تر از ۵۰ درصد بوده است , از شمول این حمایت نمیشوند و برای شرکت کردن کمتر , ۲۰ میلیون تومان حمایت میگردند .

او در پایان اظهار‌کرد : به فیلم‌هایی که در زمان زمان نمایش آنلاین قابلیت پخش تیزر تلویزیونی نداشته‌ باشند , ۱۰ میلیون تومان علاوه بر ۵۰ میلیون پرداخت می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تاپایان سال 16 سالن سینما در خوزستان احداث می شود

ی خرداد 4 , 1399
تاپایان سال 16 سالن سینما در خوزستان احداث می شود در ادامه طرح بسط سینماهای حوزه هنری , موسسه «بهمن سبز» نوسازی و گسترش سینماهای اکسین اهواز , بهمن اهواز , آزادی آبادان , کیهان آبادان و نخل خرمشهر را در استان خوزستان در دست مبادرت داراست . طی این طرح تا پایان همین سال ضمن تجدید بنا بی نقص سینماهای فرسوده و احداث امکانات امروزی , ۱۶ تالار سینمایی تازه به ناوگان سینمایی استان خوزستان بیشتر خواهد شد . بسط سینما اکسین از سال پیشین آغاز شده و طی آن […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس