سحر ذکریا و دل پرخون او از مهران مدیری

یکی از بازیگران کار های قدیمی مهران مدیری اخیرا در صفحه شخصی اینستاگرام خود انتفادات تندی کرده است. سحر ذکریا نظرات تندی را به سمت مهران مدیری روانه کرده است.

کارنامه کاری سحر ذکریا را که بررسی می کنیم اکثرا به آثار مهران مدیری ختم می شود. سریال هایی محبوبی مثل  “پاورچین”، “قهوه تلخ” و “در حاشیه” که همگی جزو آثار محبوب مدیری محسوب می شوند.

مهران مدیریمهران مدیری

سحر ذکریا بازیگر نه چندان پر کار این روز ها در صفحه شخصی خود نوشت:

من به خاطر برخی مشکلات و بی حرمتی هایی که صورت گرفت تصمیم گرفتم از جمع شب های مافیا جدا شوم و موضوع دیگر این است که چیزی که در بازی و بازیگری از اهمیت بالایی برخوردار است پارتی‌بازی و لابی کردن افراد گوناگون فعال در این حوزه است.

سحر ذکریا که در سریال پاورچین اثر مدیری یکی از نقش های اصلی را برعهده داشت کپشنی بلند بالا را در پست منتشر شده خود اینگونه نوشت:

جناب مهران مدیری عزیز و دوست داشتنی خودتا بسیار خوب می دانید که تا چه حد برای من محترمید. اما جندی پیش ویدئو و گفت و گویی از شما دیدم که داغی بر دلم گذاشت. در آن فیلم داشتید حرف از کارگر های سر چهارراه می زدید و می گفتید باید به آن ها فکر کرد. اما جناب مدیری چرا خود شما که اینگونه می گویید هیچگاه یادی از تیم خودتان نکردید؟ چرا همه را فراموش کردید؟ چگونه از حال ما بی خبرید؟ و اینکه آیا نمی دانید ما را به اسم بچه های شما می شناسند و کاری به ما پیشنهاد نمی شود؟ روراست باشید و بگویید که آیا هیولا سریال آخرتان آن بازخوردی که می خواستید داشت؟ مردم هنوز که هنوزه کار هایی که ما با هم بودیم را با عشق می بینند.

این بازیگر نه چندان پرکار در ادامه اضافه کرد:

من سحر ذکریا بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنیداز شما بقیه همکاران خود ناراحتم و دلگیر، می دانید چرا؟ چونکه زنده به گرم کردی چرا چون زمانی که زنده بودم سراغی از من نگرفتید و به حال خودم رهایم کردید. خواهش می کنم پا به مجلس ختم من نگذارید که توان تحمل عینک آفتابی های گران و تبلیغ های الکی شما را ندارم.

من از تهیه کنندگان سریال قهوه تلخ نیز گله شدیدی دارم. شا پول مرا ندادی ولی الان از فیلیمو در حال پخش است. من تا به اینجای کارم خود را با کسی آلوده نکردم و مسیر امام حسین را در پیش دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سوفیا لورن برای پسر خود بازی می کند

س مهر 8 , 1399
بازیگر قدیمی و معروف هالیوود سوفیا لورن، که اصالتی ایتالیایی دارد، قرار است در نقش یک بازمانده از هولوکاست در فیلم “زندگی پیش رو” به ایفای نقش بپردازد. فیلم زندگی پیش رو قرار است توسط پسر سوفیا لورن برای استریم نتفلیکس ساخته شود. سوفیا لورن قرار است در فیلم زندگی […]
سوفیا لورن
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس