دواین جانسون بازیگر | رتبه اول را تصاحب کرد

با منتشر شدن تازه ترین لیست پر درآمد ترین بازیگران مذکر دنیا به دست مجله مشهور و پر مخاطب «فوربس»، دواین جانسون بازیگر اهل آمریکا – کانادا در مقام نخست این لیست طولانی ایستاد.

طبق گزارشات به دست رسیده و نقل شده از ورایتی، با توجه به تازه ترین گزارش مجله به نام «فوربس»، دواین جانسون بازیگر در طی زمان های ژوئن ۲۰۱۹ تا ژوئن ۲۰۲۰، موفق شده تا ۸۷.۵ میلیون دلار درآمد به دست بیاورد که ۲۳.۵ میلیون دلار آن نتیجه ی نقش آفرینی در پروژه خوب «اعلان قرمز» نتفلکیس بوده است و میتوان گفت مدیون این شو است.

با استناد به همه این قضایا دواین جانسون بازیگر برای دومین سال پشت سر هم لقب پر درآمدترین بازیگر مرد جهان را به خود اختصاص داد و آن را یدک می کشد. دواین جانسون بازیگر برای نخستین  بار در سال ۲۰۱۶ میلادی با درآمد ۶۴.۵ میلیون دلاری در مقام اول این لیست ایستاد.

فوربس

«رایان رینولدرز» بازیگر مشهور و همسر بلیک لایولی دیگر همبازی و همکار « دواین جانسون بازیگر » در شو محبوب « اعلان قرمز » با ۷۱.۵ میلیون دلار در آمد در سال 2020 میلادی در مقام دوم لیست پر درآمدترین بازیگران مرد دنیا ایستاد و قد علم کرد.

« مارک والبرگ » با ۵۸ میلیون دلار در آمد در سال 2020، « بن افلک » با ۵۵ میلیون دلار در آمد در سال 2020، « وین دیزل » با ۵۴ میلیون دلار همچنین مقام های سوم تا پنجم این لیست را از آن خود کردند.

ما بین این همه بازیگر « آکشی کومار » بازیگر مشهور و محبوب سینمای بالیوود نیز در مقام ششم این لیست ایستاد.

« لین مانوئل میرندا »، « ویل اسمیت »، « آدام سندلر » و « جکی چان » همچنین به ترتیب مقام هفتم تا دهم لیست پر درآمدترین بازیگران مرد دنیا را به دست آوردند.

با این وجود که لیست پر درآمدترین بازیگران زن دنیا تا این لحظه به دست مجله معروف «فوربس» وارد مرحله چاپ نشده است، ولی مجموع درآمد های ۱۰ بازیگر خانم پر درآمد در سال 2020 تنها به ۳۱۴.۶ میلیون دلار رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سهراب پور ناظری به عنوان مبلغ تاریخی ایستاد

ی مرداد 26 , 1399
خبر هایی در خصوص حرف های تازه سهراب پور ناظری راجب تبلیغات تاریخ را می خوانیم. «سهراب پورناظری» و «امیر جدیدی» با حضور در موزه ملی جمهوری اسلامی ایران , خویش و دیگر هنرمندان مملکت را سفیرانی دانستند که می بایست تاریخ و هنر مرزوبوم را به عالم نشان دهند […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس