رابرت دنیرو از عملکرد دولت در رویا رویی با کرونا انتقاد کرد

رابرت دنیرو از عملکرد دولت در رویا رویی با کرونا انتقاد کرد
رابرت دنیرو بومی نیویورک بار‌ها و بار‌ها به ترامپ نقد‌هایی را کرده که برخی مضاعف آشکار و تند بوده اند .

دنیرو اخیرا گفتمان جدیدی داشته و در ابراز نظراتش تماما بی پرده بود , ولی زمانی زمان اسم بردن اسامی مسئولان شد , با احتیاط کار کرد . وی در حالی که اقدامات فرمان‌دار نیویورک را تحسین کرد , اظهار‌کرد : ‌ای کاش مردمان زودتر برخورد نشان می‌دادند . آن‌ها به میزان کافی هشدار داشتند . به این دلیل که می‌پندارم در صورتی‌که این حادثه می‌افتاد و آن‌ها زودتر عکس العمل نشان میداند , ما در‌این حالت و درین تراز از کلیه گیری ویروس نبودیم .

وقتی که از این هنرپیشه پرسیده شد که اکنون و هوای اکنون شهر را با بعداز رخداد ۱۱ سپتامبر مقایسه می کند؟گفت : تماما مشابه نیز می‌باشند . به غیر از این‌که انگار در اکنون تماشای آن در یک فیلم سینمایی هستیم و این زمینه خیلی زود اتفاق افتاد .

وی افزود : خیلی غیر قابل اعتقاد است که هر شهر بزرگ در دنیا را ملاحظه کنید که تماما خالی شده‌است . شما فقط میتوانید این را در فیلم‌ها مشاهده کنید , اما اکنون در اکنون روی دادن است .

گفتنی است وی که قرار است در فیلم سینمایی «قاتلان ماه کامل» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی بازی نماید , به همراه لئوناردو دی‌کاپریو هنرپیشه دیگر , این اثر چالشی را به خط مش انداختند تا هوادارانشان با یاری به صندوق‌های یاری مرتبط با ویروس کرونا و تامین خوراک فرصتی را برای بازی افتخاری و کوتاه درین فیلم سینمایی داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تام هنکس کدام علامت ها کرونا را تجربه کرده بود؟

ش اردیبهشت 6 , 1399
تام هنکس کدام علامت ها کرونا را تجربه کرده بود؟ تام هنکس و همسرش جدیدا از شرّ کرونا خلاص شدند و دوران نقاهت را میگذرانند . هنکس در مصاحبه‌ای جزئیات بیشتری را از ابتلای خویش و همسرش بدین بیماری منتشر نموده است . این هنرپیشه چیره اسکار اعلام کرده که وی و همسرش به راه‌های متمایز از این بیماری سختی برده‌اند . هنکس در این مورد اعلام‌کرد : ریتا روز‌هایی به مراتب سخت‌تر از مرا سپری کرد . وی تب زیاد بالایی داشت و احساس چشایی و بویایی خویش را هم از دست داده […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس