ریدلی اسکات دنباله Alien را تولید میکند

ریدلی اسکات ( Ridley Scott ) بعداز این که بیش تر از سه ده سال سکان سوق دهی فرنچایز Alien «بیگانه» را برعهده نداشت , در سال ۲۰۱۲ با پیش‌درآمد Prometheus «پرومتئوس» به دنیای Alien رجوع و برگشت و سال ۲۰۱۷ با Alien : Covenant «بیگانه : کاوننت» روایت را به فرنچایز حیاتی نزدیک‌تر کرد , که هردو فیلم بوسیله دوست داران با استقبال نیکی روبرو نشدند . اکنون به لحاظ می رسد اسکات قصد دارااست یک پیش‌درآمد دیگر برای این فرنچایز بسازد .

اسکات گفته هنوز در هم اکنون بررسی مسیرهای جدیدی است تا قصه گذشته از اتفاقات فیلم حیاتی کالا ۱۹۷۹ را بازگو نماید . وی در این مورد گفته :

چیزی که اینجانب مدام موقع ساخت فیلم اولیه به آن تامل می کردم , این بود که چرا می بایست موجودی مانند این ساخته شود و چرا در چیزی که بیان کننده یک سفینه جنگی بود مسافرت میکرد که حمل کننده باری از این تخم‌ها بود؟ انگیزه از ساخت این وسیله نقلیه و وجود این تخم‌ها چه بود؟

هر چند این لزوما در ناهمخوانی با بیانات پیشین وی در رابطه دنباله Covenant نیست که گفته بود به اکتشاف خطرها هوش تصنعی ادامه خواهد اعطا کرد و سوراخ در میان فیلم با اهمیت و محرمانه پیش‌درآمد را از دربین میبرد , ولی به حیث میرسد وی قصد داراست این برنامه‌ریزی را در آتی تغییر و تحول دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

واکنش حامد بهداد به تخریب خانه استاد مشکاتیان

ج خرداد 16 , 1399
حامد بهداد , هنرپیشه سینمای جمهوری اسلامی ایران به خبر تخریب شدن منزل زنده‌یاد پرویز مشکاتیان , آهنگساز و نوازنده آوا اهل ایران در نیشابور برخورد نشان اعطا کرد . این هنرپیشه در کاغذ اینستاگرامش نوشت : ( براى مردمان اصیل و هنرپرور نیشابور کمال ندامت را دارم . براى شهر نیشابور , شهر فیروزه و موسیقى و خط و شعر و هزاران لعل دیگر متأسفم . براى آن جور از مسئولین بى کفایت ذى ربط و اشخاص غیر فرهنگى آن شهر که قدر پیشینهء تاریخى _ […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس