زیرنظر در نمایش آنلاین به خوبی طلا ظاهر خواهد شد

«زیر نظر» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمد سزاوار یکی‌از یک سری فیلمی است که با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها از ادامه نمایش خویش بازماند و حال که احتمال بازگشایی سینماها در آینده‌ای نزدیک موجود است , سازندگان این فیلم تصمیم گرفته‌اند به جای از سرگیری نمایش روی پرده سینماها وارد چرخه نمایش آنلاین شوند .

لایق دراین مورد به ایسنا می گوید : نمایش فیلم «زیر نظر» از دی‌ماه سال ۱۳۹۸ در سینماها آغاز شد و قرار بود تا شب عید نیز ادامه داشته باشد . ما در قوانینی این فیلم را روی پرده بردیم که جو همگانی جامعه کماکان پایین تاثیر آبان و آن‌گاه نیز دی‌ماه قرار گرفت . با این وجود به فروش بیش تر از هشت میلیاردی رسیده بودیم که در اسفندماه شیوع کرونا کلیه برنامه‌ریزی‌ها را برهم سرازیر شد در حالی که پیش گویی شده بود «زیر نظر» یک کدام از فیلم‌های پرفروش سال ۹۸ باشد .

وی بیش تر مینماید : درحال حاضر که دعوا بازگشایی سینماها مطرح است و با وجود آنکه فیلم‌هایی که تا قبل از این روی پرده بودند این قابلیت و امکان را دارا‌هستند تا فورا بعداز بازگشایی نمایش شوند , ترجیح دادیم «زیر نظر» را دیگر به سینما برنگردانیم و آن را به صورت آنلاین نمایش کنیم زیرا مطمئن هستم این‌شیوه یاری بهتری به فیلم می نماید .

سزاوار که برای این اطمینان خاطر خویش شرایط فیلم «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی را ملاک قرار داده است , میگوید : ‌ اینجانب از نمایش آنلاین خیلی راضی هستم . تا به درحال حاضر فیلم «طلا» بیش تر از ۱۰۰ هزار بلیت فروخته و یک و نیم میلیارد تومان نیز فروش داشته است . این جور نمایش مزایایی دارااست و می بایست درنظر داشت که همین یک و نیم میلیارد تومان فروش در VOD , متساوی چهار و نیم میلیارد فروش در سینماست به دلیل آن که از آمارهای تعجب آور و غریب فروش سینماها صرفا ۳۰ درصد در اختیار تهیه‌کننده قرار می گیرد البته در VOD هفتاد درصد . مطرح ترین حُسن این سامانه‌های آنلاین این است که تسویه اکانت نسبتاً نقدی است , اگر که از فروش هشت و نیم میلیاردی فیلم «زیر نظر» در سینماها پیش از شیوع کرونا , سینمادارها صرفا ۲۰۰ میلیون تومان پول به ما داده‌اند .

بدین ترتیب وی با بررسی تمام این جوانب و حال حاضر جامعه که معلوم نیست در صورت بازگشایی سینماها آیا مردمان استقبالی از فیلم‌ها خواهند داشت یا این که خیر , تصمیم گرفته «زیر نظر» را نیز روانه نمایش انلاین نماید .

این فیلم با بازی رضا عطاران , امیر جعفری , مهران احمدی , آزاده صمدی و . . . از دو شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در ‌VODها نمایش داده می‌گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فیلمبرداری«شهرک» آغاز خورد

ی خرداد 4 , 1399
, او‌لین اثر بلند و مشترک محمد علی وهاج و محمد عبداللهی به اسم «شهرک» به سطح ساخت و فیلمبرداری رسید . «شهرک» فیلمی داستانی با محوریت نوباوه , فقر و اعتیاد است که فرآیند پیش ایجاد را پشت رمز گذارده و وارد تراز ساخت و فیلمبرداری شده‌است . اما به جهت کرونا و رعایت تندرست تیم , فیلمبرداری به شکل نصفه تعلیق درآمده است و با رعایت نکات حتمی پروژه پیش می‌رود . ایده کلیدی فیلم به تصویر کشیدن یک سیکل معیوب از یک معاش است که به مداد محمدعلی وهاج و […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس