ساخت فیلم کوتاه 5 دقیقه ای راجع‌به کرونا

ساخت فیلم کوتاه 5 دقیقه ای راجع‌به کرونا
تولید فیلم کوتاه 5 دقیقه‌ای اپیزودیک «کووید 19 ثانیه» نشان از فرهنگ‌سازی و شم مسئولیت‌پذیری جامعه سینمای برنامه کودک در قبال معضل کرونا در جمهوری اسلامی ایران را داراست .
این فیلم که هم زمان با شیوع ویروس کووید 19 و با حمایت راءس توسعه و گسترش سینمای مجموعه مستند و تجربی در خط ایجاد قرار گرفت , بزودی مهیا نمایش شده و از بعضا شبکه‌های تلویزیونی و فضای مجازی پخش خواهد شد .
این اثر اپیزودیک در قالب انیمیشن‌های کوتاه 19 ثانیه‌ای , به ابلاغ اموری می پردازد که می بایست در طول قرنطینه دور از شوخی گرفته شوند .
«کووید 19 ثانیه» با تکنیک دیجیتال کات‌آوت ساخته می‌گردد و علاوه بر کاراکتر مهم «شیر» که خویش را در منزل قرنطینه کرده , یک «گورخر» که شکار شیر است و یک «گاومیش» آفریقایی , کاراکترهای فرعی این فیلم برنامه کودک اپیزودیک را تشکیل میدهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

همایون ارشادی در «پاسپورت»

ی اردیبهشت 7 , 1399
همایون ارشادی در «پاسپورت» مراحل فنی فیلم کوتاه «پاسپورت» به کارگردانی کوشا و سخت کوش افراسیابی در وضعیت ایزوله تمام شد . آوا این فیلم کوتاه به وسیله شراره روحانی خان در مرزوبوم هلند درست شده و تدوین کردن آن را کاوه ایمانی برعهده داشته است . همینطور علی تصدیقی جلوه‌های ویژه بصری , فرهاد قدسی تصحیح رنگ و امیرحسین قاسمی پباده سازی و ادغام صدای این فیلم را برعهده داشته‌اند . رئیس فیلمبرداری این فیلم کوتاه کوهیار کلاری […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس