سریال قورباغه اثر هومن سیدی در راه بازار

سال گذشته بود که سریال قورباغه اثر هومن سیدی کلید خورد. در پی شیوع گسترده ویروس کرونا این سریال برای مدتی فیلمبرداری خود را متوقف کرده بود ولی چندی بعد دوباره کار خود را آغاز کرد. سریال قورباغه اثر هومن سیدی که برای پخش در نمایش خانگی تهیه شده در مراحل تدوین به سر می برد.

اکنون و بعد از گذشت تقریبا شش ماه از پخش نخستین تیزر آن به نظر می رسد سریال پروانه نمایش خود را دریافت کرده و از آبان ماه وارد بازار می شود. لازم به ذکر است عوامل سریال قورباغه اثر هومن سیدی تا به الان اظهارات رسمی نداشته اند و کلیه این صحبت ها بر اساس شواهد مجود شکل گرفته اند. جالب است بدانید که تاریخ اصلی پخش سریال مربوط به تابستانی که پشت سر گذاشتیم می شود.

 

سریال قورباغه از گستردگی ویروس کرونا نیز در امان نبود و درست مانند بسیاری از پروژه های در حال کار مدت بسیار طولانی را در قرنطینه سپری کرد. اکنون اما با توجه به پست هایی که بازیگران سریال در صفحات خود منتشر کرده اند به نظر می رسد به پخش سریال نزدیک هستیم.

خلاصه سریال قورباغه اثر هومن سیدی :

« من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم. »

سریال قورباغه اثر پر خرج و پر بازیگری است که فیلم نامه آن توسط هومن سیدی نوشته شده و کارگردانی مجموعه نیز توسط او انجام می شود. لیست بازیگران مجموعه عبارتند از: بازی نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسین، آناهیتا افشار، محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان و مهران غفوریان.

سریال قورباغه اثر هومن سیدی اولین مجموعه سریالی است که توسط این چهره با استعداد و پر شور ساخته می شود. هومن سیدی در کارنامه خود چندین فیلم سینمایی دارد که کارگردانی آن ها به عهده او بوده است. فیلم هایی همچون: «مغزهای کوچک زنگ زده»، «خشم و هیاهو»، «آفریقا»، «اعترافاتن ذهن خطرناک من» و «سیزده» که هریک به نحوی ستایش شده اند. هومن سیدی توانسته به خود خود را وارد متصویر کند و نقش های محبوبی را نیز به گردن بگیرد. یکی از محبوب ترین کارکتر های او نقش پیمان در سریال عاشقانه است. سریال راه بی پایان همچنین یکی از کار های قدیمی او محسوب می شود.

یکی از چهره های اصلی سریال نوید محمدزاده است. محمد زاده را می توان یکی از محبوب ترین و پولساز ترین بازیگران حال حاضر سینما شمرد. از جمله کار های او می توان به  «مغزهای کوچک زنگ زده»، «ابد و یک روز»، «متری شیش و نیم»، «سیزده»، «خشم و هیاهو» «سرخپوست» اشاره کرد.

در کنار این بازیگر چهره های معروف دیگر حضور دارند که در مطالب بعدی بیشتر به آن ها می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سحر ذکریا و دل پرخون او از مهران مدیری

د مهر 7 , 1399
یکی از بازیگران کار های قدیمی مهران مدیری اخیرا در صفحه شخصی اینستاگرام خود انتفادات تندی کرده است. سحر ذکریا نظرات تندی را به سمت مهران مدیری روانه کرده است. کارنامه کاری سحر ذکریا را که بررسی می کنیم اکثرا به آثار مهران مدیری ختم می شود. سریال هایی محبوبی […]
سحر ذکریا
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس