سهراب پور ناظری به عنوان مبلغ تاریخی ایستاد

خبر هایی در خصوص حرف های تازه سهراب پور ناظری راجب تبلیغات تاریخ را می خوانیم.
«سهراب پورناظری» و «امیر جدیدی» با حضور در موزه ملی جمهوری اسلامی ایران , خویش و دیگر هنرمندان مملکت را سفیرانی دانستند که می بایست تاریخ و هنر مرزوبوم را به عالم نشان دهند .

«سهراب پورناظری» – آهنگساز و نوازنده تنبور و کمانچه – و امیر جدیدی – هنرپیشه سینما و نمایش زنده – با حضور در موزه ملی کشور‌ایران و در نشستی با رئیس کل و نائب رئیس فرهنگی موزه در رابطه انجام بعضی پروژه‌های مشترک فرهنگی و هنری و ضرورت حضور هنرمندان مرزو بوم در موزه مادر کشور ایران تبادل نظر کردند .

این دو هنرمند از بخش‌های گوناگون موزه ملی کشور‌ایران در دو بخش کشور ایران باستان و روزگار اسلامی و همینطور نمایشگاه‌های فعال درین موزه بازدید و اعلام کردند خودشان را سفیرانی میدانند که بایستی مبلغ موزه ملی کشور‌ایران باشند و دیگر هنرمندان هم تحت عنوان سفیران به جا مانده تمدن می بایست برای معرفی اثر ها غنی موزه ملی کشور ایران به جامعه و علاقه‌مندان فرهنگ جمهوری اسلامی ایران گام‌هایی بلند بردارند .

سهراب پور ناظری
حدود سه هزار پرونده در حوزه کار های هنری در سامانه کارا برای اخذ تسهیلات آسیب های ناشی از کرونا , تصویب شده‌است .

«حمید قبادی» , مشاور اجرایی معاونت هنری دراین مورد اعلام کرد : «با دقت به پیگیری‌هایی که از سمت وزارت تمدن و پند اسلامی برای اختصاص وام ها به مؤسسات فعال در تمدن و هنر انجام شد , در حوزه معاونت کارها هنری و فعالیت‌های نمایش زنده , آوا , هنر های ذهنی , مد و خرقه و دانش سرا های هنری , دو هزار و نهصد و سی و شش پرونده با اشتغال چهار هزار و چهل و هشت نفر در سامانه کارا تثبیت شده‌است . »

قبادی در ادامه در رابطه پرداخت وام ها اینگونه صحبت کرد : «براساس آماری که سامانه کارا و معاونت توسعه و گسترش رئیس و منابع وزارت تمدن و ارشاد اسلامی اعلام کردند تا بیست و سه  مرداد ماه سال 99 شمسی ۸۱/۹میلیارد ریال وام ها به مؤسسات و فعالانی که در عرصه هنری ( نمایش زنده , آهنگ , هنر های ذهنی , مد و جامه و فراگیری هنر ) فعالیت دارند ; پرداخت شده‌است و درپی وام ها به بقیه مؤسساتی که نام نویسی کرده‌اند و پرونده و مدارک آنان تأیید شده‌است , پرداخت خواهد شد .

کسب و شغل های فرهنگی , هنری و رسانه ای تا روز سی ام مرداد ماه سال 99 شمسی میتوانند در سامانه کارا نام نویسی نمایند .


سهراب پور ناظری از آن دسته هنرمندانی است که به جد در کار خود غرق است و به معنای واقعی هنرمند است.

تسهیلات هنرمندان برای رکود دوران کرونا تصویب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آبادان یازده۶۰ فیلمی با موضوع دفاع مقدس

د مرداد 27 , 1399
آبادان یازده۶۰ فیلمی با موضوع دفاع مقدس که در سال گذشته توانست نامزد جوایز فجر شود و جایزه سردار سلیمانی را دریافت کند. سینماهای سرزمین با استقبال حداقلی مخاطبان به فعالیت خویش ادامه می‌دهد . گهگاه هم فیلم هایی به اختیار و احتمال دارد برای باقی نماندن در صف تلنبار […]
آبادان یازده۶۰
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس