سینما های کالیفرنیا کارخود را شروع می کنند


فرماندار ایالت کالیفرنیا , گوین نیوسام , در مصاحبه‌ای عنوان کرد که سینماهای این ایالت می توانند با رعایت دستورالعمل‌‌های بهداشتی و محدودیت‌های خاص , از روز ۲۳ خرداد ماه ( ۱۲ ژوئن ) کار خویش را بعداز ماه‌ها از سر بگیرند .

سینماهای ایالت کالیفرنیا با تایید فرمان دار این ایالت , گوین نیوسام , میتوانند کار دوباره‌ی خویش را از ۲۳ خرداد ماه ( ۱۲ ژوئن ) آغاز نمایند . بعد از آن‌که سینماهای این ایالت به‌دلیل شیوع ویروس کرونا ( کووید ۱۹ ) , ماه‌ها در تعطیلی به‌سر می‌بردند , در روز‌های آتی میتوانند به کار دوباره‌ی خویش برگردند . در اوایل ماه مارس ( اسفند گذشته ) , اداره بهداشت جهانی ذکر کرد که همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان به درجه‌ی خطرناکی رسیده است و به ‌همین دلیل تهدیدی بسیار جدی برای مردمان کشور‌‌هایی که موارد زیادی از این بیماری بین مردمان آنان شناسایی شده‌است , به حساب میآید . این بیانیه از سمت سازمان بهداشت جهانی باعث شد تا همگی پارک‌ها , رستوران‌ها , سینماها و به‌طور خلاصه تقریبا تمام مشاغل این کشور تعطیل شوند . شیوع این ویروس , تاثیر بسیار زیادی بر صنعت فیلم‌سازی کشور آمریکا گذاشت ; این ویروس بر زمان‌بندی فیلم‌ها و سریال‌ها تاثیر گذاشت و از آن مهم‌تر باعث ایجاد ضرر مالی شدید برای شرکت‌های این صنعت بزرگ شد .

 

سینما‌های کالیفرنیا از ۱۲ ژوئن باز می‌شوند | شهرآرانیوز
سینما های کالیفرنیا آغاز به کار می کنند

در روز‌ها و هفته‌های قبلی , دولت ایالات متحده به تدریج شروع به برداشتن محدودیت‌ها کرد و شغل ها مختلف , رفته رفته به فعالیت خویش بازگشتند . با اینکه هنوز زمان دقیقی برای استارت فعالیت سینماهای این کشور اعلام نشده است اما زمان نمایش فیلم‌های مهمی مثل فیلم Tenet و فیلم لایو اکشن Mulan , معین شده‌است ; این فیلم‌ها طبق زمان‌بندی در ماه ژوئیه ( تیر و اوایل مرداد ) نمایش خواهند شد . به‌تازگی مقامات رسمی کشور آمریکا اعلام کرده‌اند که ۹۰ درصد سینماهای این کشور تا ماه آینده‌ فعالیت دوباره‌ی خود را شروع خواهند کرد .

مقامات این کشور در بیانیه‌هایی خطاب به صاحبان سینماهای این کشور اعلام کردند که به سرعت دستورالعمل‌های بهداشتی و اوضاع ایده آل برای بازگشایی سینماها را در سالن سینمای خویش مهیا نمایند . فرمان دار ایالت کالیفرنیا , گوین نیوسام , اجازه‌ی بازگشایی مدرسه ها , باشگاه‌ها و شرکت‌های فیلم‌سازی را صادر نموده است ; باتوجه به‌این پروسه , سینماها می توانند مکان‌های بعدی باشند که اجازه‌ی فعالیت دوباره‌ی خویش را به‌دست بیاورند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ویگو مورتنسن در فیلم بعدی پیتر فارلی نقش آفرینی می نماید

پ خرداد 22 , 1399
ویگو مورتنسن در فیلم بعدی پیتر فارلی نقش آفرینی می نماید ویگو مورتنسن در همکاری دوباره خویش با پیتر فارلی , کارگردان فیلم Green Book , قرار است در یک فیلم که در دوران جنگ ویتنام جریان دارد , همیاری نماید . ویگو مورتنسن قرار است در فیلم بعدی پیتر […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس