فاطمه معتمد آریا منشور طلایی کوروش را به موزه سینما احداث کرد

فاطمه معتمدآریا جایزه منشور طلایی کوروش را به گوشه ای که در موزه سینمای جمهوری اسلامی ایران به وی اختصاص داراست , بیش تر کرد .

وی این جایزه را به پاس چهار ده سال عمل دائمی و تاثیرگذار در سینما از فستیوال فیلم‌های اهل ایران در زوریخ سوئیس اخذ کرده بود .

فاطمه معتمد آریا با تهنیت روز جهانی موزه در رابطه عوارض این تصمیمش اظهار‌کرد : جایزه منشور طلایی کورش کبیر را به موزه سینمای جمهوری اسلامی ایران اهدا می کنم ; به دلیل آنکه می دانم در کنار مجموعه‌ای فراوان ارزشمند از مورخ سینمای جمهوری اسلامی ایران به خیر مراقبت و محافظت میگردد و دردست علاقه‌مندان به سینمای کشور‌ایران قرار میگیرد .

در بخش مرتبط با فاطمه معتمدآریا در موزه سینما گنجینه‌ای باارزش از اثر ها و جوایزی همچون جایزه آمریکاز ( America ‘ s ) از فستیوال در بین المللی فیلم مونترال برای فیلم «اینجا سوای من» , جایزه هنری لانگ لوا ( Langloa ) به خاطر کارایی در سوی ارتقای رشته سینما و مراقبت ارزش‌های فرهنگی رشته بازیگری و تعهد و محافظت حرمت روح سینما , جایزه بنیاد آیلکس ( ILEX ) برای برتری در سینمای کشور ایران , چهار سیمرغ بلورین شایسته ترین هنرپیشه زن از دوره‌های متعدد فستیوال فیلم فجر و جوایز مضاعف دیگر از جشنواره‌های داخلی و فرنگی موجود است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زیرنظر در نمایش آنلاین به خوبی طلا ظاهر خواهد شد

ی خرداد 4 , 1399
«زیر نظر» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمد سزاوار یکی‌از یک سری فیلمی است که با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها از ادامه نمایش خویش بازماند و حال که احتمال بازگشایی سینماها در آینده‌ای نزدیک موجود است , سازندگان این فیلم تصمیم گرفته‌اند به جای از سرگیری نمایش روی پرده سینماها وارد چرخه نمایش آنلاین شوند . لایق دراین مورد به ایسنا می گوید : نمایش فیلم «زیر نظر» از دی‌ماه […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس