سوفیا لورن برای پسر خود بازی می کند

بازیگر قدیمی و معروف هالیوود سوفیا لورن، که اصالتی ایتالیایی دارد، قرار است در نقش یک بازمانده از هولوکاست در فیلم “زندگی پیش رو” به ایفای نقش بپردازد. فیلم زندگی پیش رو قرار است توسط پسر سوفیا لورن برای استریم نتفلیکس ساخته شود.

سوفیا لورن قرار است در فیلم زندگی پیش رو کارکتر “مادام رزا”، که یک یهودی بازمانده از واقعه هولوکاست را بازی می کند که به کودکان یتیم کمک می کند. در این بین سوفیا لورن که کارکتر “مادام رزا” را بازی می کند در طول قصه فیلم با “مومو” ۱۲ ساله، که کودکی سنگالی است، دوست می شود.

فیلم زندگی پیش رو به کارگردانی ادواردو پونتی قرار است با اقتباس از رمانی به همی نام اثر نوشته رومن گاری، ساخته و تولید شود. رومن گاری نویسنده زندگی پیش رو رمان خود را به اسم امیل آژار منتشر کرده بود تا موفق شود برای دومین بار جایزه گنکور را به دست بیاورد. جالب است بدانید این رمان در سال 1977 نیز فرصت پیدا کرد تا تبدیل به یک فیلم سینمایی بشود.

فیلم “زندگی پیش رو” با بازی سوفیا لورن ابتدا به مدت یک ماه در رم اکران خواهد شد و پس از آن بر روی استریم نتفلیکس پخش خواهد شد.

بازیگر ایتالیایی تبار سوفیا لورن، که برخی از سینما دوستان معتقدند او معروف ترین بازیگر ایتالیایی است نخستین جایزه اسکار خود را برای سینمایی دو زن در سال 1961 گرفت. او همچنین توانست در سال 1991 نیز برای یک عمر فعالیت هنری بار دیگر اسکار را با خود به خانه ببرد.

این بازیگر پیشکسوت اهل ایتالیا در خصوص این فیلم گفته است شانس عظیمی در خانه او را زده است که این توانایی را دارد تا در کارکتری مثل مادرش بازی کند. این سومین همکاری این بازیگر با فرزندش است. پیش از فیلم زندگی پیش رو فیلم between strngers را با هم کار کرده بودند.

ادواردو پونتی کارگردان ۴۶ساله فیلم و پسر لورن، دومین پسر لورن و کارلو پونتی، تهیه کننده اهل ایتالیا است. کارگردان فیلم در خصوص بازی مادر خود می گوید:

این نقش به مادرم فرصتی می دهد تا مهارت های بازیگری اش را که قبلاً دیده نشده بود به نمایش بگذارد. او قبلا در چنین نقش هایی بازی نکرده است.

پیش از این آخرین فیلمی که این بازیگر در آن به نقش آفرینی پرداخت  فیلم تلویزیونی “خانه من پر از آینه است”  محصول سال(۲۰۱۰) بود. خانه من پر از آینه است فیلمی اتوبیوگرافی از زندگی خود این بازیگر بود. او یک سال قبل از آن در “نُه”، فیلم نیمه زندگینامه ای فدریکو فلینی، در نقش مادر دانیل دی لوئیس بازی کرده بود. لورن اسکار افتخاری خود را در سال ۱۹۹۳، اندکی قبل از مرگ فلینی، به این کارگردان ایتالیایی اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حقایق جالب فیلم بنجامین باتن اثر دیوید فینچر

چ مهر 9 , 1399
امروز بعد از مدت ها به سراغ یکی از موفق ترین فیلم های هالیوود و دیوید فینچر رفته ایم. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از حقایق جالب فیلم بنجامین باتن را برای شما بازگو کنیم. با Filmvamusic همراه باشید. حقایق جالب فیلم بنجامین باتن مراحل اولیه ساخت در […]
حقایق جالب فیلم بنجامین باتن
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس