فیلم لاک با بازی تام هاردی

فیلم لاک با بازی تام هاردی
Locke ( به پارسی : لاک ) اسم فیلم درام بریتانیایی است که در سال ۲۰۱۳ به کارگردانی استیون نایت ساخته شد . اگر چه گهگاه مخاطبان این فیلم را کسل کننده میدانند , ولی «لاک» به نیکی می‌تواند تماشاچی را یک ساعت و نیم میخکوب نماید و او‌را مجاب به تماشای خویش نماید . این فیلم احتمالا یکی شایسته ترین فیلم‌هایی باشد که درمورد صداقت و اخلاق و رفتار چشم ایم .

اما هنگامی بها این فیلم سینمایی بالا می رود که متوجه می‌شویم تمام فیلمبرداری و ساخت فیلم در یک لوکیشن تماما یکسان و در ماشین شخصیتی که هاردی آن را بازی می‌نماید , می‌گذرد . هرچند در لیست بازیگران یک سری نفر حضور دارا هستند , ولی فقط هر کس مخاطب در زمان فیلم با وی همراه می شود و اورا می‌بیند تام هاردی است .

قصه فیلم : این فیلم روایت یک مهندس بتن ریزی را داستان میکند که قرار است فردا روی اصلی ترین بتن ریزی در سراسر اروپا چک نماید . البته اشتباهی که سال ها پیش مرتکب آن شده شب قبلی از اصلی ترین روز معاش اش گریبانگیر وی میشود , ولی حیاط قصد کتف خالی کردن ندارد .

ماجرا فیلم احساس مسئولیت شخصیت حساس را نشان می دهد و درس‌های متعددی از آن می توان گرفت . وی اگر چه فعالیت اشتباهی انجام داده , البته به دلیل گذشته‌ای که خودش با پدرش تجربه کرده نمی‌خواهد نظیر وی بی مسئولیت باشد و عواقب کارهایش را تحمل می‌نماید . وی می تواند بی‌خیال این ایرادات شود و به معاش عادی‌اش رسد ولی چنین کاری را نمی کند .

بازیگران : تام هاردی , اولیویا کلمن , روث ویلسون , آندرو اسکات , بن دنیل , تام هالند و بیل میلنر بازیگران این فیلم سینمایی می‌باشند . هر چند تا پایان فیلم صرفا چهره یی را که میبینیم تام هاردی است و سایر بازیگران از روش ارتباط تلفنی با وی در رابطه می‌باشند .

فروش گیشه : این فیلم سینمایی همان گونه که گفته شد کم میزان دارایی است و فقط با ۲ میلیون دلار تشکیل‌شده . برعلیه فروش این اثر در گیشه‌های جهانی عدد ۵ میلیون دلار ثبت شده‌است .

با این وجود این فیلم سینمایی نمره بالای ۸۱ را از منتقدان متاکریتیک اخذ نموده است . مخاطبان IMDb نیز به‌این فیلم عشق و علاقه داشته اند و ۷ . ۱ نمره ثبت شده برای این فیلم است . منتقدان راتن تومیتوز نیز نمره ۹۱ را برای فیلم در لحاظ گرفتند تا مهر تاییدی بر تماشای این فیلم باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هنرپیشه اکشنی که از اسلحه میترسید

د فروردین 11 , 1399
هنرپیشه اکشنی که از اسلحه میترسید دنیل کریگ از بازیگران معروف تعدادی سال اخیر سینما به حساب می آید و ششمی بازیگری است که نقش جیمزباند را بازی می کند . وی درین نقش که ابتدا با انتقاد روبرو شد پیروز نیز بوده و شرایط فعلی تحت عنوان شایسته ترین جیمزباند مورخ شناخته می گردد . دنیل با اسم بدون نقص دنیل روتن کریگ در شهر «چستر انگلستان» به عالم آمده است . بابا وی در نیرو دریایی عمل می کرد و مامان وی هم استاد هنر بود . ولی والدین او وقتی که وی ۴ ساله بود از یکدیگر جدا شدند . بعد از این مورد , دنیل که با […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس