فیلم هایی که می شود به جای هری پاتر مشاهده کرد

فیلم هایی که می شود به جای هری پاتر مشاهده کرد
در حین مورخ سینما هیچ فیلمی در زمینه نوجوان ها به میزان فیلم‌های هری پاتر چیره نبوده است . با فروشی بالغ بر ۹ میلیارد دلار در گیشه جهانی , هری پارتر از رقبای تیم فیلم‌های سینمایی «جنگ ستارگان» و همینطور دیگر اثار از دنیای مارول است .

روایت پسری جادوکار که بایستی به همراه نزدیک‌ترین دوست دوران کودکی خویش , شیطانی‌ترین جانور عالم را نابود نماید یک کدام از محبوب‌ترین داستان‌ها نیز در دنیای سینما و نیز دربین رمان‌ها شد .

گروه فیلم‌های هری پاتر اکنون روی داستا‌ن های پیش از متولد شدن این پسر افسونگر می‌گذرد . این مورد منجر شد که عشق و علاقه مخاطبان سینمایی بدین فیلم کمتر شود و آنها به دنیال فیلم‌های شبیه بیشتری باشند تا این خلاء را لبریز نمایند . در اینجا یک‌سری فیلم سینمایی را معرفی میکنیم که در صورت عشق به فیلم‌های هری پاتر میتوانید آنها‌را بازدید فرمایید .

فیلم‌های «جانوران شگفت انگیز»
فیلم‌هایی که می‌توانید به جای هری پاتر ملاحظه کنید

نزدیک ترین فیلم سینمایی که فرانچایز هری پاتر از دنیایی شبیه تاسیس شده است . خصوصی فیلم‌های «جانوران شگفت انگیز» پیش درآمدی دنیای مهم هری پاتر است . جی کی رولینگ سازنده مهم رمان‌های هری پاتر هم مولف این فیلم‌های سینمایی است که بازیگران خیر و خوبی هم در آن نقش آفرینی می نمایند .

«هیولا فرا می‌خواند»
فیلم‌هایی که می توانید به جای هری پاتر مشاهده کنید

فیلم سینمایی هیولا فرا میخواند رابطه قربت با دنیای هری پاتر داراست . در فیلم و کتاب‌های پاتر , هری یک پسر یتیم است که دوستان خوب جادویی خویش را در مکتب پیدا میکند . هیولا فرا میخواند هم که از رمانی به متن پاتریک نس اقتباس شده روایت پسری را قصه می کند که مادری سرطانی داراست و پدرش آن ها را ترک نموده است . وی برای رهایی از مشکلاتش یک مو جود فرضی در ذهنش اخلاق و رفتار مینماید که داستان‌های عجیبی را به همراه داراست .

«خانه دختر خانوم پرگرین برای بچه‌های عجیب»
فیلم‌هایی که می‌توانید به جای هری پاتر ملاحظه کنید

این فیلم سینمایی فانتزی , نسبتاً یک ده سال پس از آنکه هری پاتر اعتنا عالم را به خویش جلب نماید ساخته شد . این فیلم ماجرا یک پسر برنا به اسم جیکوب را ماجرا مینماید , هر کس درپی آن است حقایق مرتبط با یک یتیم منزل متروکه را کشف نماید که باعث به مسافرت وی به زمان قبلی و دیدار با کودکانی که تا قبل از این در آنجا بوده اند می شود . کودکانی که قدرت‌های جادویی دارا هستند .

«قطب نمای طلایی»
فیلم‌هایی که می توانید به جای هری پاتر مشاهده کنید

هنگامی که که‌این فیلم سینمایی منتشر شد محبوبیت چندانی دربین علاقه‌مندان به رمانی که فیلم از روی آن اقتباس شده نداشت . این فیلم سینمایی با حضور بازیگرانی مانند نیکول کیدمن و دنیل کریگ هنوز یک فیلم چیره است . روایت فیلم درباره ی دختر کودک یتیمی است که دنیای موازی روبرو می‌گردد و این در حالی است که شخصیت‌های شروری نزدیک‌ترین دوست اورا ربوده اند .

«سرگذشت نارنیا : شیر , کمد دیواری , جادوگر»
فیلم‌هایی که می‌توانید به جای هری پاتر مشاهده کنید

سرگذشت نارنیا , از شش کتاب ساخته شده که بوسیله سی . اس . لوئیس مندرج شده‌است این فیلم سینمایی شباهت نسبی به دنیای هری پاتر دارااست . هر دوی آنها قصه کودک ها و بچه‌هایی میباشند که در یک دنیای جادویی معاش میکنند و عواملی آنها را تهدید می کنند . صرفا تفاوت آن است که در نارنیا بچه‌ها به دنیای جادویی وارد می شوند و از ابتدا در آن حضور ندارند . سه فیلم سینمایی از این عالم تاسیس شده است .

«یاران حلقه»
فیلم‌هایی که می‌توانید به جای هری پاتر ملاحظه کنید

بر پایه ی آمار گیشه , می‌توان اظهار‌کرد بیشتر مخاطبان سینمایی تا کنون گروه فیلم‌های سینمایی «ارباب رینگ ها» را چشم اند . البته در حالتی‌که ندیده اید یکی‌از با ارزش‌ترین فیلم‌ها در ژانر فانتزی است که شبیه هری پاتر است و چه بسا مورد بهتری از آن است . نصیب نخستین این سه گانه که بر طبق رمان‌های جی . آر . آر تالکین ایجاد شده است یک کدام از موفق‌ترین فرانچایز‌های سینمایی مورخ است که چند جایزه اسکار اخذ کرده و کتاب‌های آن هم بیشتراز ۱۵۰ میلیون ورژن فروش داشته اند .

«چین خوردگی در زمان»
فیلم‌هایی که می‌توانید به جای هری پاتر ملاحظه کنید

این فیلم سینمایی که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد بر طبق رمانی به همین اسم ایجاد شده است . این فیلم ماجرا یه نوباوه را داستان می کند که به سفری در راستای دور و اطراف و زمان و جهان‌های چندگانه می روند تا بابا دختری به اسم مگ و در غایت تمام عالم را نجات دهند .

«بازی‌های گرسنگی»
فیلم‌هایی که می‌توانید به جای هری پاتر ملاحظه کنید

این فیلم سینمایی یک ده سال پیشین از هری پاتر به صورت یک سه گانه منتشر شد . این فیلم سینمایی داستانی در آتی را قصه می‌نماید که کشوری به اسم پانم پایتختی دوچندان ثروتمند داراست و ۱۲ ایالت دیگر آن در فقر بدون نقص میباشند . بعداز کودتا و باخت این ۱۲ ایالت , وضعیت رنج برای آن ها وضع و اوضاع می‌گردد که هر سال می بایست در رویدادی به اسم بازی‌های گرسنگی کمپانی نمایند . درین دربین دختری به اسم کاتنیس به جای آبجی خویش بدین بازی‌های مرگبار می رود . کلیه فیلم‌های این موسسه سینمایی به طور کلی فروشی ۳ میلیاردی داشته اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نیک کوردو پای خویش را به واسطه ی ابتلا به کرونا از دست داد

ش اردیبهشت 6 , 1399
نیک کوردو پای خویش را به واسطه ی ابتلا به کرونا از دست داد «نیک کوردرو» هنرپیشه ۴۱ ساله نمایش زنده از آخرها ماه مارس و پیش از مثبت شدن آزمایش کرونا در بیمارستانی در لس‌آنجلس و با تشخیص ذات‌الریه بستری بود و هم‌اکنون در کما و با دستگاه دم‌وبازدم تصنعی پایین لحاظ است . همسر این هنرپیشه نمایش زنده , برادوی با ارائه داده ها در رابطه موقعیت تندرست «نیک کوردرو» اظهار کرد , پای راست وی در یک جراحی بزرگ جدا شده […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس