فیلم «پرویز شهبازی» برای نمایش انلاین گران تمام شد

فیلم «پرویز شهبازی» برای نمایش انلاین گران تمام شد
فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی در حالی از روز جاری چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰ در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا نمایش میشود که ارزش هر بلیت آن در قیاس با ارزش ۱۲ هزار تومانی نمایش اینترنتی فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی‌کیا , ۳ هزار تومان ارتقا بها خواهد داشت .

با اعتنا به شرایط فعلی جامعه , دست اندرکاران فیلم غیر وابسته «طلا» که بوسیله بخش محرمانه ایجاد شده‌است , تصمیم گرفتند به خواسته حمایت از مردمان و جنگ فرهنگی با کرونا این فیلم را روانه پلتفرم‌های وی‌اودی نمایند .

هم زمان رامبد برنا یک کدام از تهیه‌کنندگان این فیلم هم با دعوت از مخاطبان برای تماشای رسمی «طلا» با نشر ویدیویی از مردمان خواست : «در روزها قرنطینه در منزل بمانید و با خرید اولی فیلم سری نمایش شده در سینمای آنلاین امداد نمایید این صنعت صورت بگیرد و جلو رود . »

مخاطبان میتوانند «طلا» را با پرداخت ۱۵ هزارتومان و تا هشت ساعت بعد از خرید , از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰ در سرویس‌های وی‌اودی بازدید نمایند .

«طلا» به تنظیم کنندگی مشترک رامبد برنا و محمد سزاوار تشکیل شده و در خلاصه ماجرا این درام اجتماعی آمده است : راهی برای پول‌دارشدن , خسته از لحاظ تحقیرآمیز دوروبری‌ها , حس تباهی از کارکردن برای دیگرافراد ; این‌ها دلایلی است که سه نفر را به نیز وصل کرده تا یک عمل و کاسبی خط مش بیندازند . »

در‌این فیلم بازیگرانی زیرا نگار جواهریان , هومن سیدی , شوخ طبع طباطبایی , هدی زین‌العابدین , احترام برومند و مهرداد صدیقیان اجرای نقش می کنند .

همینطور «طلا» اول فیلمی است که در حرکتی تازه نمایش مردمی آن نیز با حضور بازیگران به صورت لایو اینستاگرام برگزار خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بابردوو در ایتالیا جایزه میگیرد

پ اردیبهشت 11 , 1399
بابردوو در ایتالیا جایزه میگیرد فیلم کوتاه «بابردوو» ساخته سیاوش ساعدپناه و آرزو غریبی به‌دنبال حضورهای بین‌المللی خویش غالب به اخذ جایزه ویژه هیات داوران از یاز‌دهمی عصر فستیوال بین‌المللی فیلم‌های آسیب‌شناسانه DEL CINEMA PATOLOGICO رم در ایتالیا شد . در خلاصه ماجرا فیلم آمده است : «یک پیرزن با دیدن یک باد بادک در منزل خویش به یاد دوران بچگی خویش و رویاهای ناتمامش میفتد . » عامل ها فیلم عبارتند از تهیه‌کننده : سیاوش ساعدپناه , مولف : آرزو غریبی , تصویربردار : عفو و بخشش عبدیانی , صدابردار : فردین ملاویسی , پایه گذاری کردن : سوران فهیم , بازیگران : آسیه مرادی زر و دینا […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس