قطار بوسان ; در ژانر وحشت منتشر شد

قطار بوسان ; در ژانر وحشت منتشر شد
Train to Busan ( به پارسی : قطار بوسان ) فیلمی هیجان انگیز و ترسناک است که در سال ۲۰۱۶ با مسئله مردگان متحرک به کارگردانی یان سنگ هو ساخته شد . این فیلم برای نخستین دفعه در بخش نمایش نیمه‌شب فستیوال فیلم کن ۲۰۱۶ به نمایش درآمد .

این فیلم سینمایی به نوعی ورژن کره جنوبی فیلم سینمایی «جنگ جهانی زد» با بازی پیروزی پیت است که پا را بالاتر می گذارد و چه بسا موفق‌تر از آن ظواهر می شود تا جایی که ممکن است یک کدام از برگزیدگان فیلم‌های سینمایی در سال ۲۰۱۶ باشند . آن نیز در دوره‌ای که فیلم‌های ترسناک و زامبی محور کلیشه‌ای گردیده اند . احتمال دارد «قطار بوسان» پس از فیلم «۲۸ روز بعد» شایسته ترین و ترسناک‌ترین فیلم زامبی محور سینما باشد .

شخصیت کلیدی ماجرا مردی به نام سئوک وو است که از همسرش جدا شده و این روز‌ها با مادرش و دخترش سوآن معاش می نماید . وی کسی است که ابدا بابا خیر و خوبی نبوده و همین برهان مهم طلاقش بوده است . این فرد تصمیم داراست دخترش را برای به دنیاآمدن نزد مادرش پیروزشود , البته در‌این در بین اتفاقات پرهیجان و ترسناکی می‌ افتد و در عین درحال حاضر مخاطب را مشغول احساسات مینماید .

ماجرا فیلم : وقتی که یک ویروس مرگبار زامبی در کره جنوبی شیوع پیدا می‌نماید , تنی چند از مسافران قطار سئول به بوسان برای زنده ماندن با سختی ها رمز راهشان دست و پنجه قابل انعطاف میکنند .

بازیگران : گونگ یو , ما دونگ سیوک , جیونگ یو می , بستنی سو آن , چوی ووشیک و سوهی بازیگران این فیلم سینمایی می باشند .

فروش گیشه : این فیلم سینمایی یک اثر غالب در گیشه به حساب میآید . ۸ . ۵ میلیون دلار بودجه‌ای است که برای ساخت این فیلم صرف شده و فروشی که‌این فیلم در گیشه آخرین داشته ۹۰ میلیون دلار و چند برابر هزینه آن است .

IMDb تحت عنوان مهم ترین منشاء سینمایی , امتیاز ۷ . ۵ را برای این فیلم به ثبت رسانده است . برای افرادی نیز که به امتیاز این تارنما اهمیتی نمی‌دهند بایستی بگوییم که منتقدان دو تارنما دارای اعتبار دیگر , یعنی راتن تومیتوز و متاکریتیک نیز به ترتیب نمره ۹۳ و ۷۲ از صد را به‌این فیلم داده اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رابرت پتینسون , ناجی شهر گاتهام

ی فروردین 10 , 1399
رابرت پتینسون , ناجی شهر گاتهام رابرت داگلاس توماس پتینسون یک هنرپیشه , گونه , نوازنده و تنظیم کننده انگلیسی است که عمل در سینما را با بازی در فیلم سینمایی «هری پاتر و استکان آتش» آغاز کرد . وی که در حرفه‌های متمایز فعالیت نموده است در سن ۱۵ سالگی وارد نمایش زنده شده بود و توانست در فیلم سینمایی به اسم «نفرین حلقه» بازی نماید , ولی شکوفایی وی در به عبارتی فیلم هری پاتر و در سال ۲۰۰۳ رقم خورد . وی آنگاه در تیم فیلم‌های سینمایی «گرگ […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس