مدیر قلابی دیزنی بازداشت شد

مدیر قلابی دیزنی بازداشت شد
پس از آنکه جهان با چالش پاندمی ویروس کرونا روبرو شد , دنیای دیزنی هم از وسط ماه ژانویه تماما بسته شد . در‌این در بین مردی ۴۲ ساله این مسدود شدن را یک زمان مشاهده کرد تا جزیره دیزنی را به کمپ فردی خویش تبدیل نماید که ولی سکونت وی بازه زمانی متعددی ارتفاع نکشید .

مبنی بر گزارش , ریچارد مک گویر ۴۲ ساله , بعداز آنکه در یکی‌از جزیره‌های وابسته به شرکت دیزنی اردو زده بود , بازداشت شده‌است . به همین منظور به کارگیری از کلیه تجهیزات مرتبط با دیزنی برای وی ممنوع شده و همینطور به جرم تخطی از ضابطه مجرم شده‌است .

ماموران محلی این حیطه اعلام کرده اند که پیاده , با قایق و چه بسا با هلی کوپتر در جست و جوی بار این فرد بوده اند تا در غایت اورا پیدا کردند . بر طبق گزارش دستگیری , این فرد در یکی‌از ساختمان‌های این جزیره خوابیده بود و از این ملک تحت عنوان یک «بهشت گرمسیری» یاد نموده است . این مظنون همینطور به سروان پلیس گفته بود که نمی می داند با این کارش جرمی را مرتکب شده‌است . این درحالی است که نشانه ها نظیر «عدم ورود» و «ملک شخصی» در جزیره وجود داشته است .

یکی‌از ماموران پلیس در گزارش خویش متن است : ریچارد اظهار داشته که وی از روز دو‌شنبه و یا این که سه‌شنبه وارد این جزیره شده و قصد داشته نزدیک به یک هفته درین جزیره اردو بزند .

جزیره دیسکاوری دیزنی که بیشتر با اسم «جزیره گنج» شناخته می گردد در «بی لیک فلوریدا» واقع شده و از سال ۱۹۹۹ روی عموم بسته شده‌است . اگر‌چه دیزنی روش‌های جدیدی را برای استعمال از این جزیره کشف کرد و مدتی در حالا مصاحبه با توسعه و گسترش دهندگان بازی‌های ویدئویی بود تا این جزیره را یک مکان برای حل معما به وسیله عموم تبدیل نماید .

با وجود بسته بودن این جزیره , مک گوایر صرفا کسی نبوده که بدین جزیره پا نهاده است . طبق گزارش‌ها کسانی هم توانسته اند راه و روش خویش را بدین مکان بگشایند و فیلم‌هایی از آن تنظیم نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تام هنکس در نقش علی لاریجانی!

ی اردیبهشت 21 , 1399
تام هنکس در نقش علی لاریجانی! توماس جفری هَنکس بازیگر , کمدین , کارگردان , دوبلور و نویسندهٔ آمریکایی است که اکنون شباهت پایانی عکس این بازیگر آمریکایی به علی لاریجانی , در شبکه‌های‌اجتماعی خبرساز شد!
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس