مرجان شیر محمدی در لباس عروس

۴۰درصد از تصویربرداری سریال «زمین گرم» به کارگردانی سعید نعمت‌الله و تنظیم کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود ; با استارت دوباره تصویربرداری , تمام شد .

همینطور هم‌زمان با اعلام این خبر , اسامی بازیگران و اولی عکس قانونی این سریال ۳۰ گزیده پرده برداری شد .

سعید نعمت‌الله قبلا در اثراتی زیرا «رستگاران» , «جراحت» , «شیدایی» , «مادرانه» , «عقیق» , «برادرجان» و . . . , تحت عنوان مولف با محمدرضا شفیعی همیاری داشته و «زمین گرم» اولی ساخته وی در جایگاه کارگردانی با این کارگردان است .

بازیگران این سریال ۳۰ گوشه ای عبارتند از مرجان شیرمحمدی , علیرضا خمسه , اصغر کارایی , نادر فلاح , کامران تفتی , جهان دولتی , علیرضا رای ها , مارال فرجاد , شیوا ابراهیمی , راستگو برقعی , ندا عقیقی , مرتضی درویش‌زاده , مسعود شریف , علیرضا اولیایی و وحید فعال .

این سریال که برای پخش از شبکه سوم سیما مهیا میشود , با لحنی مختلف از«جراحت» و «برادرجان» , ادامه‌ای از سه گانه سعید نعمت‌الله در به عبارتی فضای برادرانه و خانواده است .

در خلاصه قصه «زمین گرم» که مضمونی اجتماعی – مذهبی دارااست , آمده است : «بعد از سال ها بی‌خبری دو اخوی از نیز , اخوی بزرگ‌تر که آخری سا‌عتها حیات خویش را پشت راز می گذارد به سراغ اخوی کوچک‌تر میرود تا وصیت نماید ; وصیتی که معاش اخوی کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می کند . . . »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس العمل تند ستاره های سینما به خشونت پلیس امریکا

ی خرداد 11 , 1399
در پی مبادرت خشن پلیس ایالات متحده در دستگیر و قتل سیاه پوست آمریکایی , بعضا از هنرمندان و سینماگران هالیوودی نسبت بدین مبادرت وحشتناک پلیس ایالات متحده عکس العمل نشان دادند . در هفته قبلی با نشر ویدئویی از صحنه دستگیر مردی به اسم «جورج فلوید» آمریکاییِ آفریقایی تبار که در آن پلیس پای خویش را روی گردن وی گذاشت و با فشار او را مبتلا خفگی و قتل کرد اکثری از چهره‌های مطرح عالم ابراز خشم کردند . درین کلیپ این مرد سیاه‌پوست فریاد می زند که نمی‌تواند نفس بکشد . «ایوا دوورنی» […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس