مستندی درمورد ابراهیم حاتمی کیا اماده پخش می شود

این ایام روند آخرین پایه گذاری کردن مستندی در رابطه معاش ابراهیم حاتمی‌کیا را انجام می دهیم و هدفمان نمایش آن در فستیوال فیلم فجر است . در‌این فیلم بیشتر به معاش اجتماعی و کمتر به معاش حرفه‌ای و سینمایی حاتمی‌کیا میپردازیم . این برنامه مستند حدود هشتاد دقیقه است .

وی خاطر نشان نمود : پژوهش و کارگردانی این اثر که غیروابسته ساخت شده , بر عهده خودم است . تهیه‌کنندگی آن نیز بر عهده خودم و رضا علم پژوه است . هنوز اسم قطعی برای این فیلم مستند تعیین نکرده ایم و به نظرم مخاطب با با پرتره‌ای متعدد از حاتمی کیا روبرو شود .

گفتنی است سجاد ایمانی با برنامه تلویزیونی «عالیجناب» در سی و هشتمین فستیوال فیلم فجر حضور داشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شهرداد روحانی ازارکستر سمفونیک تهران خداحافظی کرد

ج خرداد 2 , 1399
شهرداد شیخ رئیس هنری و رهبر دایم ارکستر سمفونیک تهران با نشر متنی در برگه فردی خویش از پایان همیاری اش با این موسسه خبر بخشید . شهرداد شیخ از ارکستر سمفونیک تهران خداحافظی کرد در نوشته پخش شده به وسیله شهرداد روضه خوان آمده است : «در پایان چهار‌مین سال همیاری با ارکستر سمفونیک تهران , در موضع مدیریت هنری و رهبر ارکستر , از این‌که فرصتی مهیا شوید تا از آن روش بتوانم در سرویس هنر و آهنگ مرزو بوم عزیزمان ; کشور‌ایران باشم , خرسندی خویش را ابراز مینمایم . فرصتی که به رغم روز‌های تلخ و شیرین , با حضور و حمایت علاقه‌مندان و مخاطبان برای اینجانب یادآور خاطراتی […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس