مهاجرانی، تیر خلاص فردین را زد

هاشم سبوکی , تهیه‌کننده «سرب» ذکر کرد :

* ( درباره برخی صحبت‌ها مبنی بر این‌که مخالفتی با بازی فردین پس از انقلاب وجود نداشت ) : «طبق مدرکی مو جود در نامه ای که در سال ۱۳۶۳ از وزارت ارشاد دریافت نمودم اعلام شد آقایان محمدعلی فردین , ناصر ملک مطیعی , ایرج قادری و سعید مطلبی صلاحیتشان جهت کارهای بازیگری تایید نمی‌شود که در این خصوص ما نیز بیکار ننشستیم و از مراجع تقلید چه نامه ها که نگرفتیم و در تمام مدت حیات فردین , ارشاد ترتیب اثری نداد و هیچ گاه صلاحیتش تایید نشد ! … .

عکس العمل مهاجرانی در مقابل فردین

* بعداز اینکه دوم خرداد ماه شد و مسئولین اصلاح طلبی که اوایل انقلاب روی کار بودند دوباره با اسم و رسمی تازه در راس کار آمدند و همه تصور کردند که بالاخره این تبعیض قائل شدنها خاتمه یافته و بر همین باور قرار بر آن شد فیلمی با بازی فردین و کارگردانی ناصر تقوایی تهیه کنیم و به همین دلیل یک بار در منزل زنده‌یاد اصغر بیچاره و باری دیگر در سینمای  ( سینما نیاگارا/جمهوری ) جلسه ای تشکیل دادیم و با وجود میل قلبی او, متأسفانه این بار نیز جناب مهاجرانی ساز مخالفش را به صدا در آورد و اینگونه تیر خلاصی فردین را زد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سعید سهیلی گشت ارشاد 3 را می سازد

ی خرداد 25 , 1399
سعید سهیلی گشت ارشاد 3 را می سازد سعید سهیلی , کارگردان فیلم‌های گشت ارشاد , به تازگی خبر از ساخته شدن فیلم سینمایی گشت ارشاد ۳ داده است . فیلم‌های «گشت ارشاد» و «گشت ۲» با کارگردانی سعید سهیلی از جمله فیلم‌های پرحاشیه سینمای کشور‌ایران به شمار میروند . […]
سعید سهیلی گشت ارشاد 3
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس