ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده بازیگران تفریق

ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده ، به لیست بازیگران جدیدترین فیلم سینمایی مانی حقیقی، تفریق پیوستند و همکاری آن ها قطعی است.

قبل از اتفاق اخیری که گریبانگیر همه کسب و کار ها از جمله سینما شد و به توقف پروژه های سینمایی ختم شد، منابع رسانه ای خبر ساخت فیلم جدید مانی حقیقی را منتشر کرده بودند. خبر منتشر شده حاکی از ساخت اثر سینمایی تفریق با نقش آفرین نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار بود. ولی خوب همانطور که در جریانید کرونا و این همه گیری جهانی سبب توقف و عقب افتادن این پروژه نیز شد.

با در نظر گرفتن این همه مدت طولانی وقفه افتادن، برنامه کاری پریناز ایزدیار تغییر کرده و اکنون ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده بازیگران تفریق به کارگردانی مانی حقیقی هستند. این اولین بار است که این دو چهره ستاره معروف و محبوب با یکدیگر همکاری می کنند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از پشت صحنه تفریق ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده بازیگران نهایی این فیلم سینمایی هستند. اکنون ترانه علیدوستی بازیگر فیلم مشهور فروشنده و شهرزاد به جای پری‌ناز ایزدیار بازیگر فیلم هایی چون ابد و یک روز و سرخپوست بازی می کند. آخرین همکاری مانی حقیقی با ترانه علیدوستی به عنوان کارگردان و بازیگر به فیلم کنعان برمیگردد. در این خصوص مانی حقیقی گفته است:

پریناز ایزدیار به قدری در طول تمرینات فیلم سینمایی تفریق عالی و خوب بود که بی شک از عدم ادامه این همکاری متاسفم. اما از سمت دیگر این را خوش اقبالی بزرگ و شانس خوبی می‌دانم که ترانه علیدوستی می تواند با گروه تفریق یاری کند و ما را قابل دانسته است. همچنین از همکاری ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده نیز خوشحالم.

فیلم سینمایی «تفریق» قرار است توسط مانی حقیقی ساخته و به روی پرده سینما برود. مانی حقیقی فیلم نامه اصلی تفریق را با همکاری امیررضا کوهستانی نوشته و به نگارش درآورده است. تهیه‌کننده فیلم سینمایی «تفریق» به کارگردانی حقیقی، مجید مطلبی است و تا به الا ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده اصلی ترین بازیگرانی است که نام آن ها قطعی شده و قرار است به جلوی دوربین بروند.

فیلم‌برداری جدیدترین اثر مانی حقیقی از آبان ماه سال 99 شروع خواهد شد. ترانه علیدوستی یکی از بازیگران و چهره های معروف و محبوب سینمای ایران است که در فیلم‌ های سینمایی «من ترانه ۱۵ سال دارم»، «شهر زیبا»، «چهارشنبه سوری»، «شیرین»، «تردید»، «درباره الی»، «استراحت مطلق» و «فروشنده» نقش آفرینی داشته است. فیلم سینمایی «تفریق» نخستین اثر ترانه علیدوستی بعد از نقش آفرینی در فیلم زبانزد «فروشنده» در سال ۱۳۹۴ به حساب می آید. ناگفته نماند که ترانه علیدوستی در طول سال‌ های گذشته در سریال شبکه نمایش خانگی «شهرزاد» به نقش آفرینی پرداخته است.

مانی حقیقی بازیگر و کارگردان معروف ایرانی، پیش از سینمایی تازه «تفریق» فیلم‌ های «کنعان»، «اژدها وارد می‌شود»، «آبادان»، «کارگردان مشغول کارند»، «پذیرایی ساده»، «پنجاه کیلو آلبالو» و «خوک» را کارگردانی کرده است. نوید محمدزاده چهره ی دیگر جدیدترین اثر مانی حقیقی در فیلم‌ های سینمایی «عصبانی نیستم!»، «ابد و یک روز»، «بدون تاریخ، بدون امضاء»، «لانتوری»، «متری شیش و نیم» و «سرخپوست» به نقش آفرینی پرداخته است. ناگفته نماند این نخستین همکاری ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رضا عطاران با سریال تازه ای بازمی گردد

س مهر 1 , 1399
طی اخبار تازه منتشر شده رضا عطاران تصمیم گرفته تا با سریال تازه ای وارد شبکه نمایش خانگی شود. با ما در ادامه خبر همراه باشید. سریال هایی که توسط رضا عطاران کارگردانی شده اند همیشه در صدر پر مخاطب ترین سریال های کمدی تلوزیون بوده اند. سریال هایی که […]
رضا عطاران
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس