هیگل میلز بعداز اعتراف به قتل خویش را کشت

هِیگن میلز , بازیگر آمریکایی سریال «سبدها» که به‌تازگی از زندان به جرم تجاوز آزاد شده بود , ابتدا با شلیک گلوله زنی را زخمی کرد و بعد از آن با به عبارتی اسلحه خویش را از پای درآورد .

کارآگاهان اعلام کردند که هِیگن میلز , بازیگر ۲۹ ساله کارایی کرد تا زنی را در منزل خودش ( زن ) در غرب کنتاکی با اسلحه به قتل برساند . وی آنگاه روی اسلحه را به طرف خویش گرفت و شلیک کرد و جان سپرد البته زن که وی هم گلوله خورده بود , ازین واقعه جان سلامت به در موفقیت .

پلیس مِینفیلد اظهار کرد که افسران زمانی‌که به صحنه واقعه رسیدند , زنی را دیدند که خارج منزل خویش ایستاده بود و خون و جای گلوله‌ای روی بازو و قفسه سینه‌اش چشم میشد .

این زن به پلیس اظهار‌کرد زمانی‌که وی و یک زن و کودک دیگر در منزل بودند , این مرد اولیه به وی شلیک کرد آن‌گاه به خودش و همانجا جانش را ازدست بخشید . این زن که دو گلوله خورده است , اکنون در درمانگاه در حالت استوار به راز میبرد .

پلیس خاطرنشان کرد که میلز در منزل قربانی , حین زد خورد , آن زن مسن‌تر و نوباوه کوچک را گروگان می گیرد و هنگامی زن جوان‌تر به منزل می آید , میلز ابتدا به وی شلیک مینماید و بعد به خودش . درین تضارب ولی زن پیر و نوباوه جراحتی ندیده‌اند .

هِیگن میلز در ماه مارس بخاطر یک‌سری فقره بشر ربایی , تعرض , و تجاوز در گرِیوز کانتی بازداشت و با قرار وثیقه در مورخ ۶ ماه می آزاد شده بود .

میلز در سال ۲۰۱۶ در تیم تلویزیونی «سبدها» ( Baskets ) شبکه تلویزیونی فکس ظواهر شد . وی همینطور در فیلم غیر وابسته «Star Light» بازی کرده بود که قرار است در آتی نزدیک نمایش شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فصل سوم سریال Dark در تاریخ 7 تیر ماه خواهد بود

د خرداد 5 , 1399
شبکه نتفلیکس با نشر تریلر کوتاهی مورخ تکثیر فصل سوم و نهایی سریال Dark را تایید و گفت . سال پیشین بود که پیش از نشر فصل دوم , شبکه نت فلیکس از تمدید سریال Dark ( دارک ) برای فصل سوم خبر بخشید که فصل سوم سریال دارک قرار است فصل آخری آن باشد . درحال حاضر در جدیدترین خبر ها سینما و تلویزیون , مورخ تکثیر این سریال هجرت در حین و علمی تخیلی معلوم شده‌است . نتفلیکس سرنوشت اولی تریلر فصل سوم سریال دارک را منتشر کرد که در‌این تریلر کوتاه شاهد نمایش جزء اتفاقات […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس