وزارت ارشاد ضربه ی مهلکی به ما زد

وزارت ارشاد ضربه ی مهلکی به ما زد
سید امیر سیدزاده تنظیم کننده سینما , در رابطه علت توقف جدیدترین عمل های سینمایی خویش , خاطرنشان کرد : پیش ساخت دو فيلم سينمايى «هنگامه» به کارگردانی حسن آخوندپور و «گارد ریل» به کارگردانی محمد کرمانشاهی را به پایان رساندیم ; البته به دليل سیستم بروكراسى وزارت پند در دادن پروانه ساخت وقفه زيادى در كارها تولید شد و این وقفه مارا به فضای شیوع ویروس کرونا رساند و ساخت آن ها تا از در میان رفتن بدون نقص شرایط کرونایی توقیف شد .

این تهیه و تنظیم کننده ادامه داد : تحت عنوان بخش سری , مخارج متعددی در تراز پیش ساخت داشتیم و این وقفه هاى بى دليل و از روى بى اعتنايى وزارت ارشادوراهنمایی , ضربه مرگ آور و خسارت فراوانی به حیث مالی و معنوی به ما وارد کرد . اینجانب در اين مورد متنى را برای آقاى انتظامى رياست با شخصیت اداره سينمايى و نائب رئیس وزير فرستادم و چشم به راه پاسخ وی هستم .

سیدزاده با اشاره به بعضا جزئیات این دو پروژه سینمایی , خاطرنشان کرد : برای «گارد ریل» با بازیگرانی زیرا امیر آقایی , هادی حجازی فر , هانیه توسلی , علیرضا شجاع نوری و . . . قرارداد بسته شد و لوکیشن‌های در لحاظ گرفته شده در تهران و چابهار بود . در «هنگامه» نیز که به تبعات اعتیاد و از نیز پاشیده شدن بنیاد خانواده می‌پردازد , با بابک حمیدیان و مینا ساداتی قرارداد بسته شد تا فيلمى قابل تفکر بسازيم . لوکیشن ها نیز در شهر مشهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پرفروش ترین های98 کدامند؟

ی فروردین 10 , 1399
پرفروش ترین های 98 کدامند؟ طبق روال هرسال فروش کلی سینمای کشور‌ایران در اسفندماه محاسبه و با سال گذشته مقایسه می گردد و پرفروش‌ها , کم فروش‌ها مشخص و معلوم میشوند . اما نباید فراموش کرد تعطیلی سینما‌ها بجهت شیوع بیماری کرونا آن تقارن زمانی هنگامی که اکران‌های نوروزی معین شد روی این آمار تاثیر بدون واسطه گذاشت از سویی در سال ۹۸ اتفاقات زیادی چهره اعطا کرد که سبب ساز تعطیلی همگانی از جمله سینما‌ها شد که طبیعتا روی تعداد مخاطبان و اندازه فروش […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس