ویگو مورتنسن در فیلم بعدی پیتر فارلی نقش آفرینی می نماید

ویگو مورتنسن در فیلم بعدی پیتر فارلی نقش آفرینی می نماید

زندگی نامه ویگو مورتنسن

ویگو مورتنسن در همکاری دوباره خویش با پیتر فارلی , کارگردان فیلم Green Book , قرار است در یک فیلم که در دوران جنگ ویتنام جریان دارد , همیاری نماید .

ویگو مورتنسن قرار است در فیلم بعدی پیتر فارلی نقش آفرینی کند . مورتنسن که پیش از این با این کارگردان در فیلم Green Book ( کتاب سبز ) همکاری کرده بود , در حال مذاکره و امضای قرارداد همکاری با شرکت اسکای دنس مدیا برای حضور در‌این فیلم درام جنگی که اتفاقات آن در دوره جنگ ویتنام جریان خواهد داشت , است . این فیلم براساس رمان The Greatest Beer Run Ever : A True Story of Friendship Stronger Than War ( یک داستان واقعی از دوستی قوی‌تر از جنگ ) اثر جان داناهیو و جوانا مالوی , در دست ساخت است و مورتنسن او‌لین بازیگری است که قرار است شاهد حضورش در این فیلم بدون نام باشیم .

 داستان فیلم

این رمان روایت حقیقی و واقعی داناهیو را دنبال می کند که در سن ۲۶ سالگی‌اش جریان دارد . این شخصیت ساکن شهر نیویورک بود و در سال ۱۹۶۷ همراه‌با دوستانش راهی ارتش می‌شود تا درکنار یکدیگر در ویتنام بجنگند . پیتر فارلی وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت و برایان کوری , نویسنده فیلم کتاب سبز و پیت جونز , ‌نویسنده فیلم Hall Pass به فارلی در نوشتن فیلمنامه این فیلم کمک خواهند کرد . فیلم Green Book که در سال ۲۰۱۸ روی پرده‌های سینما رفت , نامزد دریافت ۵ جایزه اسکار شد که درنهایت توانست سه جایزه اسکار از جمله بهترین فیلمنامه اورجینال , و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ماهرشالا علی و بهترین فیلم سال را اخذ کند .

 

ویگو مورتنسن

علاوه‌بر این , ویگو مورتنسن برای بازی در فیلم کتاب سبز موفق شد برای سومین‌بار نامزد دریافت جایزه اسکار شود , اما برای سومین‌بار در رسیدن به‌این جایزه ناکام ماند . همینطور فیلم Green Book موفق شد بیشتراز ۸۵ میلیون دلار در آمریکای شمالی ۳۱۴ . ۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند که بودجه ساخت آن تنها ۲۳ میلیون دلار بوده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مهاجرانی، تیر خلاص فردین را زد

ش خرداد 24 , 1399
هاشم سبوکی , تهیه‌کننده «سرب» ذکر کرد : * ( درباره برخی صحبت‌ها مبنی بر این‌که مخالفتی با بازی فردین پس از انقلاب وجود نداشت ) : «طبق مدرکی مو جود در نامه ای که در سال ۱۳۶۳ از وزارت ارشاد دریافت نمودم اعلام شد آقایان محمدعلی فردین , ناصر […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس