کار های خواننده جدید پاپ شروع می شود/ ساخت تک موزیک


کوروش معظمی خواننده پاپ از تکثیر آهنگ‌های نو بعداز روز ها ماه محرم و صفر خبر بخشید . او که قبلا تک آهنگ «آدم برفی» را منتشر کرده بود , در ادامه به چنگ آوردن مجوزهای وزارت راهنمایی برای نشر آهنگ‌های تازه خویش است .

این خواننده در رابطه او‌لین آهنگ خویش با اسم «آدم برفی» خاطرنشان کرد : استقبال مردمان از تک آهنگ «آدم برفی» آنقدر عالی بود که انتظارش را نداشتم و از این بابت فراوان خوشحالم و همین مورد به اینجانب هدف متعددی برای ادامه خط مش اعطا کرد تا ایده های بزرگی برای آتی پباده سازی کنم . برهمین اساس طی ماه‌های آتی و بعداز دریافت مجوزها و طی شدن پروسه کاری برای پس از روزها محرم و صفر برنامه پخش آهنگ‌های تازه استارت می‌گردد .

او افزود : مدیر هنری آهنگ‌های تازه به عهده دوست و همکار عزیزم وحید پویان بوده و تمام سعی در این است که با شایسته ترین و کارشناس ترین اشخاص تمامی چیز را پیش ببریم . نمی خواهم فعلا خیلی بدور دست‌ها نگاه کنم در ازای تا جایی که توان دارم شایسته ترین کاری که ‌می‌توانم را ارائه می ‌دهم .

معظمی که پیش این در حوزه آهنگ کلاسیک کار می‌کرد در پایان با اشاره به دلیل ساخت آوا در سبک پاپ اعلام کرد : در کنار آهنگ کلاسیک مدام به آهنگ پاپ نیز عشق داشتم زیرا احساس میکنم با این سبک به خاطر بی آلایش گرایی و عامیانه ‌تر بودنش بیشتر به حس خودم و مردمان نزدیک می‌شوم . آهنگ پاپ این ایام از دوران خیر و خوبی که داشته مسافت گرفته است , امیدوارم همراه با تمام اشخاصی که دراین مورد همت می نمایند و کار نیک ارائه میدهند , بر خلاف جهت آهنگ مصرفی , بتوانیم این سبک را به روزهای خوبش برگردانیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سالار عقیلی به دروغ‌پردازان در رابطه آلبوم جدیدش هشدار داد

س اسفند 20 , 1398
وز قبل بعضی از رسانه‌ها خبری را منتشر کردند که از تکثیر قطعه‌ای با صدای سالار عقیلی و با تیتر «ایران سربلند» قصه میکرد . ولی سالار عقیلی خواننده آهنگ اهل ایران با نوشتنِ یادداشتی , تکثیر این اثر را کتمان کرد . در خبری که روز قبل یک شنبه 17 بهمن 1395 منتشر شد این‌چنین آمده بود : «موسیقی «ایران سربلند» به مناسبت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی , با صدای سالار عقیلی و به سعی راءس آوا حوزه […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس