کوین هارت در کنار تیم استوری

کوین هارت در کنار تیم استوری
تیم استوری ( Tim Story ) در اکنون گفتگو برای همیاری دوباره با کوین هارت ( Kevin Hart ) در کمدی ابر قهرمانی Night Wolf متاع STX Entertainment و متن دن هرناندز ( Dan Hernandez ) و بنجی سامیت ( Benji Samit ) است . هارت هنرپیشه و تنظیم کننده فیلم از روش شرکت HartBeat Productions است . پیرو خبر با سینما عجم همراه باشید .

فیلم Night Wolf روایت مردی است که بابا زن آتی اش را برای نخستین بار ملاقات میکند و متوجه میشود وی ابر قهرمانی به اسم نایت وولف است . استوری از روش شرکت تولیدش , The Story Company , این فیلم را ساخت می‌نماید . شارلا سامپتر بریجت ( Sharla Sumpter Bridgett ) تهیه و تنظیم کننده اجرایی فعالیت است .

آدام فاگلسون ( Adam Fogelson ) , مدیریت مجموعه فیلم STXfilms اظهار داشته :

گروه اولی آیتم ما برای این فیلم بود . مهارت وی در کمدی و اکشن , همراه با همیاری طولانی مدتش با کوین در فیلم‌های Ride Along و فیلم‌های Think Like a Man و اکثری از کمدی های هارت , او‌را شایسته ترین آیتم برای این فیلم کرد . وی هدف خوب دارااست و STX و HartBeat مضاعف خوشحالند .

استوری به تازگی راز فیلم Tom and Jerry برادران وارنر بوده است . وی و هارت در فرنچایزهای Ride Along و Think Like A Man و فیلم‌های What Now ? , Let Me Explain و Laugh At My Pain همیاری داشتند .

هفت عدد از خیر فیلمی که وی کارگردانی کرده , تلاش موفقی در جعبه آفیس داشتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تاریخ نمایش «جهش یافتگان جدید» معین شد

چ اردیبهشت 24 , 1399
تاریخ نمایش «جهش یافتگان جدید» معین شد فیلم The New Mutants کماکان قرار است در سینماها نمایش شود و والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم مورخ نمایش جدیدی را برای این فیلم اعلام کرده‌اند . ماجرا تاخیرهای پیاپی فیلم The New Mutants ( میتونت‌های نو ) به یک روایت تکراری و خسته کننده برای هوا داران تبدیل شده و این فیلم تا به امروز ۶ مورخ نمایش را اخذ کرده که بارها به عوارض متفاوت نمایش این فیلم عقب افتاده است . اگر چه بیشتر تاخیرهای این […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس