گیتار«کورت کوبین» 1 ملیون دلار به فروش رسید

گیتاری که «کرت کوبین» حراجی «جولین» اظهار کرد گیتار مارتین D – 18E ایجاد سال ۱۹۵۹ که کوبین برای پخش زنده سال ۱۹۹۳ آهنگ افسانه ای «آنپلاگد» را با آن اخلاق و رفتار و اجرا کرد با برآورد فروش یک میلیون دلاری به تاراج گذارده می شود .

سال پیشین در اکتبر ۲۰۱۹ ژاکت کش باف سبز زیتونی این خواننده و نوازنده گیتار در حراجی به بها ۳۳۴ هزار دلار به فروش رسید .

مجلهٔ رولینگ استون در سال ۲۰۰۳ و در رده‌بندی ۱۰۰ گیتاریست برتر همگی دوران , کرت کوبین را در مرتبه ۱۲ قرار بخشید . رولینگ استون هم‌چنین در رده‌بندی «۱۰۰ خوانندهٔ برتر همگی دوران» , منزلت ۴۵ام را به کوبین اختصاص داده‌است .

در سال ۲۰۰۶ کوبین با فروش ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دلاری آثارش به‌عنوان «پردرآمدترین ستارهٔ مُردهٔ دنیا» معرفی شد . این تیتر از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۵ در اختیار الویس پریسلی بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محمد معتمدی ازتحریر موسیقی اهل ایران می گوید

پ اردیبهشت 25 , 1399
محمد معتمدی ازتحریر موسیقی اهل ایران می گوید محمد معتمدی که سال قبل در برنامه «دورهمی» در رابطه تحریر در آوا اهل ایران مطالبی را ابلاغ کرده بود , می گوید متد آموزشی‌اش را در قالب دوازده گردهمایی تمرین , مکتوب و مدون کرده تا برای هنرجویان مبتدی و تازه کار راحت‌تر , لذت‌بخش‌تر و پربازده‌تر شود . محمد معتمدی که سال قبلی با حضور در برنامه «دورهمی» به کارگردانی و اجرای مهران مدیری در رابطه تحریر در آهنگ کشور‌ایران توضیحاتی […]
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس